Sexkoučing Peter a Daniela

Kto sme?


Špecializujeme sa na vzdelávanie, rozpustenie blokov, uvoľnenie tabu...v sexuálnej, partnerskej a intímnej oblasti.
Obaja sme si prešli výcvikom „sexological bodywork“ a školou „celostní smyslná masáž“ (tantrická) v Čechách.

Snažíme ukázať jemným spôsobom netabuizovaný pohľad na sex a priniesť tak ľuďom do tela väčšiu slobodu, citlivosť, radosť a potešenie.
Sme partnermi, masírujeme, vedieme spolu workshopy a venujeme sa sexuálnej terapii i terapii partnerstva. Pripravili sme si pre vás zopár našich rád v tematických článkoch:

Peter a Daniela radia - predčasná ejakulácia

Veľa mužov sa mylne domnieva, že trpia predčasnou ejakuláciou. Podľa odborných informácií to znamená ejakulácia do minúty až dvoch po vniknutí do ženy.

čítať viac…
Problémy s erekciou

Podobne ako pri predčasnej ejakulácii, môže byť príčina psychická. Dá sa ísť zdĺhavejšou a náročnejšou cestou alebo zvoliť jednoduché riešenie – tabletku. Je len na vás, či budete všetko riešiť liekmi alebo dáte šancu svojmu telu.

čítať viac…
Nudný sexuálny život

Bohužiaľ, neuvedomujeme si pomalý proces, ale až stav, keď sa zo šťastného, naplneného a šťavnatého sexuálneho života zrazu stane rutina. Možno sa pýtate – ako je to možné?

čítať viac…
Čo môže prísť s 3-kou, 4-kou, swingers a masážou?

Nezabúdajte, že sa zahrávate s niečím novým, bežne zakázaným a tabuizovaným. Hranice sú veľmi dôležité a podceňované. Vďaka spojeniu s moderným konzumným ponímaním sveta, ktoré sa zameriava na výkon a kvantitu, sa ľudia veľa krát popália a zrania.

čítať viac…
Ako pracovať so svojím penisom

Pracovať s penisom môžete napríklad jeho zväčšením, posilnením alebo jeho scitlivovaním. Hádam každý muž chce mať svoj penis – teda svoje najzaujímavejšie miesto na tele – o trochu širší, dlhší, krajší alebo inak tvarovaný.

čítať viac…