Často kladené otázky

Zerex Klasik je určený pre mužov s nedostatočnou alebo nekvalitnou erekciou ako aj pre mužov, ktorí majú zníženú chuť na sex a znížené libido. Zerex Extralong je určený pre ľudí, ktorých trápi rýchle a predčasné vyvrcholenie, pričom prispieva k predĺženiu pohlavného styku a zlepšeniu výkonu muža v posteli. Užívatelia produktu zaznamenali v niektorých prípadoch predĺženie až o cca 30 minút. Zerex Ultragold je doplnok výživy vhodný pre seniorov, mužov ktorí sú vystavení dlhodobému stresu alebo plánujú splodenie dieťaťa. Odporúčaná doba užívania minimálne 3 mesiace. Dlhodobo podporuje sexuálnu vitalitu. Priaznivo ovplyvňuje intímny život v každom veku.
Áno. Balenie je diskrétne, bez akéhokoľvek označenia alebo reklamy na obálke. Zásielka je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life.
Áno funguje. Máme veľa spokojných klientov. O účinnosti sa môžete presvedčiť na vlastnej koži. Objednajte si skúšobné dvoj kapsulové balenie Zerex Klasik alebo Zerex Extralong. Spoľahlivosť účinkov našich produktov potvrdzujú aj dlhoročné skúsenosti našich stálych zákazníkov. Neváhajte si pozrieť recenzie na našej stránke v sekcii "skúsenosti užívateľov" (https://izerex.sk/skusenosti-uzivatelov), alebo priamo pri každom produkte.
Zerex Klasik sa užíva podľa potreby, približne 60 minút pred pohlavným stykom. Maximálna odporúčaná denná dávka sú 2 kapsule.
Zerex Shot je chutná tekutina, ktorú je potrebné vypiť približne 60 minút pred pohlavným stykom. Maximálna odporúčaná dávka je 1 fľaštička denne.
Obe doplnky výživy podporujú pevnú erekciu a libido - rozdiel je najmä v dávkovaní a zložení. Zatiaľ čo pri Zerex Klasik je užívanie maximálne 2 kapsuly denne, Zerex Klasik plus sa užíva naraz v troch kapsulách. Zloženie Zerex Klasik plus je extra silné a vysoko koncentrované - pri niektorých zložkách je až 6 krát silnejšie než pri jednej dávke Zerex Klasik.
Pri niektorých produktoch sme mierne zmenili ich zloženia tak, aby obsahovali iba rastlinné prvky. Preto sa môže zdať, že ich vzhľad sa zmenil, ale nebojte sa - ide stále o ten istý doplnok výživy.
Produkty obsahujú roztváracie etikety - po ich otvorení nájdete aj zloženie v slovenskom jazyku.