Čo môže prísť s 3-kou, 4-kou, swingers a masážou?

Nezabúdajte, že sa zahrávate s niečím novým, bežne zakázaným a tabuizovaným. Hranice sú veľmi dôležité a podceňované. Vďaka spojeniu s moderným konzumným ponímaním sveta, ktoré sa zameriava na výkon a kvantitu, sa ľudia veľa krát popália a zrania.

Môžete zažiť nové, vzrušujúce pocity, ale aj sklamanie v partnerstve či pocity nevery.

Začnime tým najbezpečnejším: masážou. Zaujímajú nás hlavne tantrické, erotické alebo nuru masáže, ktoré zahŕňanú aj masáž telom.

Masáž s happyendom je asi najznámejší termín. Tu ide skutočne o uspokojenie a „výstrek“ na konci, prípadne je masáž okorenená o niektorú sexuálnu službu.

Nuru masáž je špecifickejšia. Využíva sa špeciálny gél a kĺzavé pohyby masérkinho tela po vašom, kde sme o čosi viac prekročili hranicu bežných masáží (kde nie je zahrnutá sexuálna stránka, vzrušenie a práca s pohlavím).

Ak chcete pokročiť len o kúsok alebo hľadáte hlbší zážitok, chcete zapracovať na svojej sexualite a zároveň ste úplný nováčik, ideálna je tantra masáž. Je na vás, či si ju doprajete s intímnou masážou, či vás a vášho partnera budú masírovať masérky, maséri alebo kombinovane. Ak nebudete mať možnosť výberu, pocit bezpečia, dostatočné vysvetlenie a naopak, dostanete len možnosť sexuálneho uspokojenia s masérkami, nie je to skutočná tantra masáž, ale iba jej bežná náhrada (s ktorou sa v Bratislave často stretnete).

Masáže spomínam pri 3-ke, 4-ke a swingers preto, že ak ste nič iné nezažili, práve pri masáži je bezpečný priestor pre objavovanie. Nikto od vás nechce sex ani vám nikto nechce prebrať vašu partnerku. Predstavte si, že príde prvé vzrušenie a prvé vzdychy. Ak je to vaša prvá skúsenosť, môže vás to prekvapiť natoľko, že vaše vzrušenie ustúpi a masáž v podstate končí.

Často sú naše predstavy horšie ako skutočnosť. Iný muž masíruje vašu ženu a vy neviete, nevidíte, čo s ňou robí, no ju to vzrušuje. Energia – sústredenie – vzrušenie z vášho penisu odchádza do hlavy, kde nad všetkým uvažujete. Vydýchnite si, možno budete len blažene oddychovať pod dotykmi vašej masérky…

Len som vám chcel ukázať, čo všetko sa dá zažívať už len pri masáži.

Neodporúčam absolvovať 3-ku ako prvú. Môže sa stať, že bude väčšia atraktivita pre jedného z partnerskej dvojice voči novému členovi. Často sa stáva, že muži chcú k sebe ženu a ženy naopak, čo môže skončiť naozaj príjemnou skúsenosťou alebo na druhej strane žiarlivosťou. Najčastejšie odradenie pred touto skúsenosťou býva to, že sa príliš dlho nedarí nájsť vhodnú osobu.

Moja skúsenosť bola spontánna a dozvedel som sa pri nej informáciu, že pre mňa nie je komfortné mať sex pri inom mužovi a že ak je tam viac ľudí, pôsobí to na moju erekciu. Som rád za túto svoju skúsenosť, obohatila ma a som rád, že som ju nepodnikal vo vzťahu.

4-ka je bezpečnejšia, ak ide o dva páry. Môžete mať sex vedľa seba. Veď už len vidieť a byť videný dokáže priniesť nové vzrušujúce pocity. Počuť tak isto. Vždy je tu možnosť posunúť sa v skúmaní – s výmenou.

Ostáva nám swingers alebo tantrické stretnutia. Obe majú spoločné, že kvalita sa hľadá ťažšie. Vnímam ich rozdielne.

A teraz niečo viac zo života. Vždy som sníval (z porna) o 3-ke s dvoma ženami, ale ako to už v živote býva, moja prvá 3-ka nebola so ženou ale s mužom navyše.

Už ste určite zažili moment, keď vám alkohol posúva hranice. Toto bol aj náš prípad. Jedna párty skončila v trojke s kamarátom a kamarátkou. V podnapitom stave stačilo len trochu snahy. S čím som ale nerátal a ani vo sne by ma nenapadlo, bola (ako som už spomínal) tréma. Kým ste sami s partnerkou, nevnímate to. Všetko funguje ako má, vzrušenie stúpa, penis krásne stojí… Avšak vtedy nás bolo zrazu o jedného viac a to spôsobilo, že som nedokázal fungovať. Nech som sa snažil akokoľvek, nič nepomáhalo a ja som tomu nerozumel. Pochopil som až pri ďalšej skúsenosti.

S mojou partnerkou sme na kurze robili ukážku intímnej masáži muža. Aj keď moja partnerka vie, čo mám rád, pohľad ďalších 30 ľudí, nasmerovaný na môj penis, mu jednoducho nedovolil plnú erekciu.

Moja rada znie: netlačte na pílu. Prijmite miestami aj to, že súčasťou života môže byť slabá erekcia či predčasná ejakulácia. Skúste si vtedy užívať inak, napríklad zrakom, hmatom, sluchom, atď. Napríklad keď som bol pri ukážke intímnej masáže, tak som si povedal, že jediné, čo sa odo mňa vyžaduje, je relaxovať a predsa existuje aj masáž mäkkého penisu, s ktorou som dovtedy nemal skúsenosť. Zažil som vtedy niečo nové, čo by sa mi nestalo, keby som tomu nedal šancu tak, ako to v tej chvíli bolo. Ak sa do podobnej situácie dostanete, vydýchnite si a proste si povedzte: „Nie je to moja chyba, nemám sa za čo hanbiť alebo sa cítiť zle.“

Treba si uvedomiť, že vaša erekcia neznamená váš výkon a schopnosti. Viem, o čom píšem. Je to v danej chvíli snáď najťažšia vec.

A aké mám skúsenosti so swingers akciami? Poznám ľudí, ktorí si to užívajú a navštevujú ich pravidelne. Moja prvá skúsenosť bola vtipne nepríjemná. Predstavte si párty nahých ľudí, kde je tak 100 mužov, ktorí majú vyhladovelú sexualitu a prídu so zámerom užiť si sex a uspokojiť sa. 5 žien a z toho 2 páry. Skúste si to predstaviť.

My sme tam prišli so zámerom vymeniť si partnerskú erotickú masáž. Šampanské vo vírivke, sauna, dobré jedlo a možnosť byť nahý. To sa nám páčilo a všetko bolo v pohode.

Vo chvíli, keď sme začali hľadať miesto, kde by sme si mohli vymeniť masáž, sa za nami zišiel zástup mužov, odhadom tak 30, ktorí dúfali, že na nich príde rad. Aj keď sme im vysvetlili, že si chceme len vymeniť masáž a nechceme nikoho priberať, v miestnosti 1x2m bolo 30 slintajúcich hláv. No uznajte, v tento moment sa nedalo robiť nič, len smiať.

Poučenie do budúcna pre nás aj pre všetkých, ktorí tento variant zvažujete: hľadajte swingers kluby pre páry alebo choďte tam, kde je pomer vyrovnaný. Je dôležité uvedomiť si, čo od toho očakávate a podľa toho hľadajte.

Moja najlepšia a najpríjemnejšia skúsenosť bola, keď sa 50 párov milovalo v jednej miestnosti. Nikto z účastníkov sa nevymieňal, takže to bolo pre páry príjemné. Už len to, že ste boli v tej miestnosti, vás napĺňalo novými pocitmi vzrušenia. Mohli ste sa inšpirovať, počuť, vidieť a zároveň nikto nestál v rade na vašu partnerku.

Ak chcete niečo nové objavovať, nikdy nie je príliš neskoro. Aby ste však predišli zbytočným sklamaniam či zraneniam, choďte na to postupne, uvedomte si čo očakávate a podľa toho hľadajte.