Zerex poradňa
Zerex poradňa

Poradňa Zerex

Vzťahy a sex

samovolný únik

15.03.2023
Dobrý deň , neviem ako začať no mám problém so samovoľným únikom. Roky som bol v strese , práca, okolie. Nedával som to psychicky. Priatelku som mal naposledy pred 9 rokmi a zahanbuje ma tento problém tak sa ani nepokúšam hľadať .Aj keď to možno nieje viditeľné je to cítiť akoby som práve vyliezol z postele a ak sa to stane v práci či niekde vonku je to nepríjemné. môže to byť nedostatkom sexu a psychikou? Kedysi keď som cvičil užíval som kadečo na priberanie vrátanie tabletkových steroidov no krátkodobo. Skúšal som aj kotvičník rastlinu , ten zaberal na výkon pri cvičení , cvičil som hodiny z minimálnou únavou ale je to tiež aj afrodiziakum tak či to nemohlo tiež niečo spôsobiť s hormónmi. Ďalší problém je nespokojnosť s veľkosťou krém na prekrvenie keďže cigarety fajčím už dlho a tiež to situáciu zhoršuje tak sa snažím obmedzovať. No horšie je ,že tento samovoľný únik sa prejavuje často aj napriek tomu ,že som bez fyzickej aktivity.Momentálne som bez práce, bez priateľky a žijem u rodičov tak som na tom finančne zle a preto hľadám akúkoľvek radu. Ak by boli nejaké cviky či čaje, byliny bol by som vďačný za rady, len sa chcem vyhnúť tabletkám lebo na ne momentálne nemám . Mám 28 rokov, som frustrovaný ,že si neviem rady a zahanbený zároveň. Za odpoveď vopred Ďakujem.

intimita

Dobry den, neskoro som sa dostal k Vasej otazke, prepacte. Nespecifikujete o aky unik sa jedna - moc, stolica, semeno ? V prvom rade pohoda, dostatok pohybu a spanku, obmedzit cigarety, alkohol.

Ak sa stav nezlepsi, prislusny specialista moze pomoct - podla toho o aky unik sa jedna. Gastroenterolog, urolog, sexuolog.

S uctou, KK