Extralong + Extralong + Shot zadarmo

24 kapsúl + shot
| RECENZIE

Extralong + Extralong + Shot zadarmo

24 kapsúl + shot

Vysoko koncentrované zloženie extraktov z tradičných bylín a dôležitých aminokyselín na prírodnej báze + jeden Shot zadarmo pre každý prípad.

Na sklade u dodávateľa 73,90 € 68,00 € s DPH

Momentálne nedostupné

Prajete si byť informovaný o naskladnení produktu?

icon

stačí užiť jednu tabletku

icon

pre ľudí s rýchlym vyvrcholením

icon

rýchly nástup účinku

icon

prírodné afrodiziakum

icon

podporuje libido a chuť na sex

icon

účinok vysoko koncentrovaných zložiek overený zákazníkmi

Zerex Extralong - tabletky na oddialenie ejakulácie a predĺženie pohlavného styku. 

Zerex® Extralong  je určený pre ľudí s rýchlym vyvrcholením. Užite 60 minút pred pohlavným stykom.

Predstavuje vysoko koncentrované zloženie extraktov z tradičných bylín a dôležitých aminokyselín na prírodnej báze. Zložky obsiahnuté v produkte majú priaznivý vplyv na dĺžku pohlavného styku, kvalitu sexuálneho života, pevnú erekciu a výkon muža v posteli. Stačí užiť len jednu tabletku. Produkt má rýchly nástup účinku. Zerex® je laboratórne testovaný doplnok výživy schválený ÚVZ SR.

Kotvičník zemný podporuje sexuálnu túžbu a celkový výkon. Priaznivo vplýva na udržanie optimálnej hladiny mužského pohlavného hormónu.

Všehoj ázijský pomáha udržiavať optimálnu výdrž a vitalitu.

L-arginín pozitívne vplýva na zásobovanie organizmu krvou, pohlavných orgánov nevynímajúc, čím prispieva k pevnej erekcii.

Kvalitná erekcia v jednej fľaštičke

Vďaka zložkám na prírodnej báze prispieva k pevnej erekcii, sexuálnemu výkonu muža v posteli a k jeho celkovej vitalite. Aróma čiernych ríbezlí navyše umocní zážitok a ulahodí vašim zmyslom.

Kotvičník zemný hrá dôležitú rolu v udržaní sexuálnej túžby a celkového výkonu. Podporuje normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu.

Kórejský ženšen prispieva k pevnej erekcii a podporuje správne sexuálne zdravie, bdelú myseľ a celkovú vitalitu.

Maca peruánska napomáha k vytrvalosti, rovnako podporuje plodnosť a prirodzené libido - chuť na sex.

Zinok prispieva k prirodzenej plodnosti a reprodukcii a ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Čierne korenie je antioxidant, ktorý podporuje krvný obeh v cievach a hrá rolu v správnom prekrvení mužského pohlavného ústrojenstva.

Vhodné aj pre vegánov.


Zloženie Zerex Extralong

Dávkovanie:
Počet kapsúl v balení
1 kapsula
2x 12
Podiel v dávke
%RHP
kotvičník zemný (extrakt z plodu), obsah saponínov 90%
100 mg
*
L-arginín hydrochlorid
100 mg
*
Zinok (mliečnan zinočnatý)
10 mg
100%
Ženšen kórejský (Panax ginseng), extrakt z koreňa 80%
100 mg
*
Ginko dvojlaločné (Ginkgo Biloba), extrakt z listov
20 mg
*
Pomocné látky: celulózová kapsula - HPMC, objemové činidlo - inulín (vláknina), protihrudkujúca látka uhličitan horečnatý
*Obsah zložiek vyčíslený na základe receptúry bez chemického rozboru.
Výrobok nie je určený ako liek.

Dávkovanie:

1 kapsula cca 1 hodinu pred sexuálnym aktom.
Maximálna denná dávka: 2 kapsuly.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Doba nástupu účinku je individuálna a závislá od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca.  Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nekombinovať s alkoholom a neprekračujte maximálnu dennú dávku 2 tabletky. Výživový doplnok je pre osoby staršie ako 18 rokov. Neužívajte, ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak, prípadne iné bližšie nezistené problémy so srdcom. Nevhodné kombinovať s liekmi na riedenie krvi.
Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií. Nevhodné kombinovať s liekmi na riedenie krvi.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, ak nejde o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Na produktoch sa nachádza viacjazyčná rozbaľovacia etiketa.

Zloženie Zerex Shot

Denné dávkovanie:
1 fľaštička
Podiel v dávke
%RHP
L-arginín hydrochlorid
2500 mg
*
maca (Lepidium meyenii)
extrakt z koreňa 10:1

500 mg
*
kotvičník zemný (extrakt z plodu) obsah 40 % saponínov
200 mg
*
zinok (mliečnan zinočnatý)
10 mg
100%
kórejský ženšen (Panax ginseng)
extrakt z koreňa, 80 % ginsenosidov

20 mg
*
čierne korenie (Piper nigrum)
extrakt z plodu 95 % piperínu

1 mg
*
Pomocné látky: prečištená voda, sladidlá glukózo-fruktózový sirup, izomaltulóza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma čierna ríbezľa, zahusťovadlo xantán, konzervant sorbát draselný.
*Obsah zložiek vyčíslený na základe receptúry bez chemického rozboru.
Výrobok nie je určený ako liek.

Dávkovanie:

1 fľaštičku denne, približne 60 minút pred sexuálnou aktivitou. Po otvorení ihneď spotrebujte.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Doba nástupu účinku je individuálna a závislá od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nie je povolené kombinovať s alkoholom, maximálna povolená denná dávka je jedna fľaštička. Doplnok stravy je určený osobám starším ako 18 rokov, neužívajte, ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak, prípadne iné bližšie nezistené problémy so srdcom.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, ak nejde o liek registrovaný farmaceutickou firmou.Na produktoch sa nachádza viacjazyčná rozbaľovacia etiketa.

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

discreet packaging

Diskrétne balenie

Za anonymitu Vám ručíme vďaka diskrétnemu baleniu, bez označenia logom či značkou.

guaranty

Vaša spokojnosť je prvoradá

V prípade, že produkt nesplní vaše očakávania, garantujeme Vám bezplatnú výmenu za iný produkt v podobnej cenovej hladine. Platí pre Zerex Klasik, Extralong a Klasik Plus.

Výhodná ponuka