Zerex Klasik na erekciu

12 kapsúl
| RECENZIE

Zerex Klasik na erekciu

12 kapsúl

ZEREX Klasik určený na zlepšenie potencie a erekcie obsahuje prírodné afrodiziaká, ktoré podporujú libido a sexuálne zdravie. Priaznivo vplýva na erekciu, prekrvenie pohlavných orgánov, sexuálnu vitalitu, výkon a vytrvalosť, čím zlepšuje kvalitu intímneho života oboch partnerov. Pomáha nadobudnúť zdravé sebavedomie a má rýchly nástup účinku. Stačí užiť 60 minút pred pohlavným stykom.

Skladom 1-5 ks 34,55 € s DPH

Spôsoby a odhadované termíny dodania
Slovenská pošta môžete mať zajtra
Kuriér UPS môžete mať zajtra
Balíkobox môžete mať zajtra
Packeta Z-POINT / Z-BOX môžete mať zajtra
Packeta Home - kuriér na adresu môžete mať zajtra
Vyber si balenie
- 1Ks +

SÚVISIACE PRODUKTY

icon

Rýchly nástup účinku

icon

Stačí užiť jednu tabletku

icon

Pevná a kvalitná erekcia

icon

Kotvičník zemný a Maca peruánska na podporu libida, sexuálnej túžby a potencie

icon

L-arginín pre uspokojivý výkon a dostatok energie

icon

Ginkgo Biloba pre lepšie prekrvenie pohlavných orgánov

icon

Laboratórne testovaný a schválený výrobok ÚVZ SR

ZEREX Klasik pre kvalitnú erekciu a úprimnú radosť v intímnom živote

Sprevádza váš sexuálny život strach z nedostatočného výkonu? Máte obavy, že sa vaše posteľné radovánky v okamihu premenia na nočnú moru kvôli slabej erekcii? Nervozita, stres, či veľké psychické vypätie môžu negatívne vplývať nielen na erekciu, ale aj sexuálny apetít. Vyhnite sa zlyhaniu, podajte kvalitný výkon a doprajte sebe a svojej polovičke afrodiziakálny zážitok, na ktorý sa nezabúda. Vychutnajte si spoločné chvíle a úprimnú radosť z intímneho zblíženia na maximum. ZEREX Klasik nakopne nielen sebavedomie, zabezpečí, aby vaša polovička nenakopala vás. Účinné afrodiziaká Zerex kasik  vrátia každému mužovi stratenú sebadôveru a pocit spokojného chlapa, ktorý nikdy nesklame.

Zerex klasik obsahuje : 
Kotvičník zemný podporuje libido, sexuálnu túžbu a uvoľňovanie oxidu dusnatého, čo pomáha zvýšiť výkon, vytrvalosť a odolnosť voči fyzickej záťaži. Obsahuje steroidný saponín protodioscín, ktorý stimuluje luteinizačný hormón, zodpovedný za činnosť pohlavných žliaz a tvorbu mužských pohlavných hormónov. Výsledkom optimálnej hormonálnej činnosti je zdravá mužská potencia a pevná erekcia.

Maca peruánska pomáha udržiavať sexuálnu aktivitu, fyzickú kondíciu a má afrodiziakálne účinky. Ako silný adaptogén pozitívne ovplyvňuje hormonálnu rovnováhu, zvyšuje energiu, vytrvalosť, okysličenie krvi a fyzickú silu. Pomáha zlepšiť produkciu a kvalitu spermií u muža, čím pôsobí proti impotencii.

L-arginín pozitívne vplýva na zásobovanie organizmu krvou, pohlavné orgány nevynímajúc, čím prispieva k pevnej erekcii a predchádza erektilnej dysfunkcii. Zlepšuje okysličenie svalstva, vďaka čomu zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť.

Ginkgo Biloba - v tradičnej medicíne sa doteraz používa na zvýšenie libida a lepšie prekrvenie pohlavných orgánov. Pomáha totiž zvyšovať hladinu oxidu dusnatého, čo má vplyv na rozšírenie ciev, lepší prietok krvi, okysličenie celého tela a v spojení s L-arginínom, kotvičníkom, či zinkom, sú tak ideálnym prírodnými pomocníkmi na nakopnutie libida a sexuálnych funkcií.

Zerex Klasik na zlepšenie erekcie

Overené, vysoko koncentrované zloženie výživového doplnku ZEREX Klasik priaznivo pôsobí na:

  • Libido a sexuálnu túžbu - overené prírodné afrodiziaká maca peruánska a kotvičník zemný sa postarajú, aby sa zo spálne nevytratila vášeň.
  • Erektilnú funkciu a potenciu - Tribulus Terrestris a maca sú životabudiče, ktoré naštartujú mužskú potenciu, a keďže pomáhajú uvoľniť hladkú svalovinu ciev prekrvujúcich pohlavnú sústavu, pozitívne pôsobia aj na kvalitu erekcie.
  • Výkonnosť a vytrvalosť - rovnomernú tvorbu energie, dostatočný výkon, a viac radostných chvíľ v posteli zabezpečí maca, ginko a L-arginín.

Stačí užiť len jednu tabletku.
Produkt má rýchly nástup účinku.
Zerex® je laboratórne testovaný doplnok výživy schválený ÚVZ SR.


Zloženie

Dávkovanie:
Počet dávok v balení
1 kapsula
12
Podiel v dávke
%RHP
Kotvičník zemný (extrakt z plodu) obsah 90% saponínov
150 mg
*
L-arginín hydrochlorid
100 mg
*
Maca peruánska (Lepidium meyeniiextrakt z koreňa 10:1
50 mg
*
Ginko dvojlaločné (Ginkgo Biloba) extrakt z listov
50 mg
*
Pomocné látky: celulózová kapsula - HPMC, objemové činidlo - inulín (vláknina), protihrudkujúca látka uhličitan horečnatý
*Obsah zložiek vyčíslený na základe receptúry bez chemického rozboru.
Výrobok nie je určený ako liek.

Dávkovanie:

1 kapsula cca 1 hodinu pred sexuálnym aktom. Zapiť dostatočným množstvom vody.

 Maximálna denná dávka 2 kapsuly.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Doba nástupu účinku je individuálna a závislá od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca.  Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nie je povolené kombinovať s alkoholom, maximálna povolená denná dávka sú 2 tabletky. Výživový doplnok je určený osobám starším ako 18 rokov, neužívajte, ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak, prípadne iné bližšie nezistené problémy so srdcom. Nevhodné kombinovať s liekmi na riedenie krvi.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, ak nejde o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Na produktoch sa nachádza viacjazyčná rozbaľovacia etiketa.

Anonim


U mňa sa lepšie účinky dostavili zhruba po 3 týždňoch užívania keďže mám 50 rokov. Musím ale povedať že som od tohoto produktu čakal viac. Doporučujem brať okrem tohoto produktu Trebulus na zvýšenie testosterónu. Potom sú výsledky viditeľne lepšie.


Štefan


Zo začiatku to bolo v pohode, no časom to už neúčinkuje, ako by som sibto predstavoval, aj keď mám už 6 križikov...


T


Kúpil som na skúšku po zlom fyzickom ale hlavne psychickom stave kedy som si neveril. Skúsil som. Prvá tableta bola neistá, ale druhá a ostatné citeľne pomohli k stoporeniu. Chválim že ide o prírodný produkt a po tom ako doberiete tento produkt, nie je zlé podporovať svoj stav macou a kotvičníkom dlhodobo. Ušetríte a zároveň podpríte svoje zdravie. Osobne odporúčam. Pomohlo aj keď som mal strach. 30 € dá človek na nákupe len tak. Kto sa cíti zle, nech skúsi.


Stano


Dosť slabé. Čakal som viac


Ján


Nemám čo vytknúť, dávam 5 Hviezičiek!


Maťo


Nemám čo vytknúť, super prístup a servis, odporúčam.


Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Zerex Klasik je určený pre mužov s nedostatočnou alebo nekvalitnou erekciou ako aj pre mužov, ktorí majú zníženú chuť na sex a znížené libido. Zerex Extralong je určený pre ľudí, ktorých trápi rýchle a predčasné vyvrcholenie, pričom prispieva k predĺženiu pohlavného styku a zlepšeniu výkonu muža v posteli. Užívatelia produktu zaznamenali v niektorých prípadoch predĺženie až o cca 30 minút. Zerex Ultragold je doplnok výživy vhodný pre seniorov, mužov ktorí sú vystavení dlhodobému stresu alebo plánujú splodenie dieťaťa. Odporúčaná doba užívania minimálne 3 mesiace. Dlhodobo podporuje sexuálnu vitalitu. Priaznivo ovplyvňuje intímny život v každom veku.
Áno. Balenie je diskrétne, bez akéhokoľvek označenia alebo reklamy na obálke. Zásielka je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life.
Áno funguje. Máme veľa spokojných klientov. O účinnosti sa môžete presvedčiť na vlastnej koži. Objednajte si skúšobné dvoj kapsulové balenie Zerex Klasik alebo Zerex Extralong. Spoľahlivosť účinkov našich produktov potvrdzujú aj dlhoročné skúsenosti našich stálych zákazníkov. Neváhajte si pozrieť recenzie na našej stránke v sekcii "skúsenosti užívateľov" (https://izerex.sk/skusenosti-uzivatelov), alebo priamo pri každom produkte.
Zerex Klasik sa užíva podľa potreby, približne 60 minút pred pohlavným stykom. Maximálna odporúčaná denná dávka sú 2 kapsule.
Podľa skúseností užívateľov môže jedna kapsula účinkovať približne 36 hodín. Nemusíte sa však obávať, že sa po užití Zerexu po celú dobu erekcie nezbavíte. Na to aby došlo k erekcii, je potrebná stimulácia penisu.
Áno, produkty Zerex môžete spolu kombinovať. Neodporúčame kombinovať Zerex s alkoholom, nakoľko alkohol znižuje účinky produktu a súčasne s produktom Zerex neodporúčame užívať žiadny iný prípravok na liečbu poruchy erekcie .
O užívaní produktu pri chorobe srdca sa poraďte zo svojim ošetrujúcim lekárom. Užívanie tabletiek ZEREX môže byť kontraindikované s niektorými liekmi na srdce, tlak,... Neužívajte ZEREX ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak, prípadne iné bližšie nezistené problémy so srdcom.
Zerex neužívajte ak u Vás niekedy prišlo k alergickej reakcii na tieto prípravky alebo na niektorú z pomocných látok a tiež v prípadoch: - ak máte srdcovú poruchu alebo závažnú poruchu pečene - ak máte bližšie nezistené problémy s Vašim srdcom - ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak - ak máte vzácnu vrodenú poruchu sietnice - ak máte vredovú chorobu alebo poruchu krvácavosti
V ponuke máme balenia:
ZEREX Klasik a Extralong - 12 kapsúl, na užívanie pred pohlavným stykom
ZEREX Ultragold - 120 kapsúl, na dlhodobé užívanie počas 3 mesiacov
Megabalík 1x Klasik, 1x Extralong, 1x Ultragold - za zvýhodnenú cenu 115€ (ušetríte 13 € a tiež poštovné )
PROSTANAX - 60 kapsúl
Rovnako pri objednávke viacerých balení v hodnote nad 70€ máte poštovné ZADARMO.
V prípade, že nie ste spokojný s našim produktom kontaktujte nás prosím s žiadosťou o vrátenie peňazí prostredníctvom e-mailu na [email protected]. Pri každej oprávnenej reklamácii garantujeme vrátenie peňazí. Vrátenie platby bude uskutočnené výlučne bankovým prevodom na bankový účet kupujúceho...
Pri niektorých produktoch sme mierne zmenili ich zloženia tak, aby obsahovali iba rastlinné prvky. Preto sa môže zdať, že ich vzhľad sa zmenil, ale nebojte sa - ide stále o ten istý doplnok výživy.

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

discreet packaging

Diskrétne balenie

Za anonymitu Vám ručíme vďaka diskrétnemu baleniu, bez označenia logom či značkou.

guaranty

Vaša spokojnosť je prvoradá

V prípade, že produkt nesplní vaše očakávania, garantujeme Vám bezplatnú výmenu za iný produkt v podobnej cenovej hladine. Platí pre Zerex Klasik, Extralong a Klasik Plus.

Výhodná ponuka

všetky produkty