Zerex Klasik - vzorka

2 kapsuly
| RECENZIE

Zerex Klasik - vzorka

2 kapsuly

ZEREX Klasik určený na zlepšenie potencie a erekcie obsahuje prírodné afrodiziaká, ktoré podporujú libido a sexuálne zdravie. Priaznivo vplýva na erekciu, prekrvenie pohlavných orgánov, sexuálnu vitalitu, výkon a vytrvalosť, čím zlepšuje kvalitu intímneho života oboch partnerov. Pomáha nadobudnúť zdravé sebavedomie a má rýchly nástup účinku. Stačí užiť 60 minút pred pohlavným stykom.

Skladom 1-5 ks 9,00 € s DPH

Spôsoby a odhadované termíny dodania
Slovenská pošta môžete mať zajtra
Kuriér UPS môžete mať zajtra
Balíkobox môžete mať zajtra
Packeta Z-POINT / Z-BOX môžete mať zajtra
Packeta Home - kuriér na adresu môžete mať zajtra
Vyber si balenie
- 1Ks +

SÚVISIACE PRODUKTY

icon

Rýchly nástup účinku

icon

Stačí užiť jednu tabletku

icon

Pevná a kvalitná erekcia

icon

Kotvičník zemný a Maca peruánska na podporu libida, sexuálnej túžby a potencie

icon

L-arginín pre uspokojivý výkon a dostatok energie

icon

Ginkgo Biloba pre lepšie prekrvenie pohlavných orgánov

icon

Laboratórne testovaný a schválený výrobok ÚVZ SR

ZEREX Klasik pre kvalitnú erekciu a úprimnú radosť v intímnom živote

Sprevádza váš sexuálny život strach z nedostatočného výkonu? Máte obavy, že sa vaše posteľné radovánky v okamihu premenia na nočnú moru kvôli slabej erekcii? Nervozita, stres, či veľké psychické vypätie môžu negatívne vplývať nielen na erekciu, ale aj sexuálny apetít. Vyhnite sa zlyhaniu, podajte kvalitný výkon a doprajte sebe a svojej polovičke afrodiziakálny zážitok, na ktorý sa nezabúda. Vychutnajte si spoločné chvíle a úprimnú radosť z intímneho zblíženia na maximum. ZEREX Klasik nakopne nielen sebavedomie, zabezpečí, aby vaša polovička nenakopala vás. Účinné afrodiziaká vrátia každému mužovi stratenú sebadôveru a pocit spokojného chlapa, ktorý nikdy nesklame.

Kotvičník zemný podporuje libido, sexuálnu túžbu a uvoľňovanie oxidu dusnatého, čo pomáha zvýšiť výkon, vytrvalosť a odolnosť voči fyzickej záťaži. Obsahuje steroidný saponín protodioscín, ktorý stimuluje luteinizačný hormón, zodpovedný za činnosť pohlavných žliaz a tvorbu mužských pohlavných hormónov. Výsledkom optimálnej hormonálnej činnosti je zdravá mužská potencia a pevná erekcia.

Maca peruánska pomáha udržiavať sexuálnu aktivitu, fyzickú kondíciu a má afrodiziakálne účinky. Ako silný adaptogén pozitívne ovplyvňuje hormonálnu rovnováhu, zvyšuje energiu, vytrvalosť, okysličenie krvi a fyzickú silu. Pomáha zlepšiť produkciu a kvalitu spermií u muža, čím pôsobí proti impotencii.

L-arginín pozitívne vplýva na zásobovanie organizmu krvou, pohlavné orgány nevynímajúc, čím prispieva k pevnej erekcii a predchádza erektilnej dysfunkcii. Zlepšuje okysličenie svalstva, vďaka čomu zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť.

Ginkgo Biloba - v tradičnej medicíne sa doteraz používa na zvýšenie libida a lepšie prekrvenie pohlavných orgánov. Pomáha totiž zvyšovať hladinu oxidu dusnatého, čo má vplyv na rozšírenie ciev, lepší prietok krvi, okysličenie celého tela a v spojení s L-arginínom, kotvičníkom, či zinkom, sú tak ideálnym prírodnými pomocníkmi na nakopnutie libida a sexuálnych funkcií.

Overené, vysoko koncentrované zloženie výživového doplnku ZEREX Klasik priaznivo pôsobí na:

  • Libido a sexuálnu túžbu - overené prírodné afrodiziaká maca peruánska a kotvičník zemný sa postarajú, aby sa zo spálne nevytratila vášeň.
  • Erektilnú funkciu a potenciu - Tribulus Terrestris a maca sú životabudiče, ktoré naštartujú mužskú potenciu, a keďže pomáhajú uvoľniť hladkú svalovinu ciev prekrvujúcich pohlavnú sústavu, pozitívne pôsobia aj na kvalitu erekcie.
  • Výkonnosť a vytrvalosť - rovnomernú tvorbu energie, dostatočný výkon, a viac radostných chvíľ v posteli zabezpečí maca, ginko a L-arginín.

Stačí užiť len jednu tabletku.
Produkt má rýchly nástup účinku.
Zerex® je laboratórne testovaný doplnok výživy schválený ÚVZ SR.


Zloženie

Dávkovanie:
Počet dávok v balení
1 tabletka
2
Podiel v dávke
%RHP
kotvičník zemný (extrakt z plodu)
150 mg
*
L-arginín hydrochlorid
50 mg
*
maca peruánska (extrakt z koreňa 10:1) (Lepidium meyenii)
50 mg
*
L-citrulín
50 mg
*
L-lyzín
50 mg
*
teobromín (extrakt zo semien kakaovníka pravého) (Theobroma cacao) 50 mg
50 mg
*
Pomocné látky:
želatína, oxid titaničitý
*Obsah zložiek vyčíslený na základe receptúry bez chemického rozboru.
Výrobok nie je určený ako liek.

Dávkovanie:

1 kapsula cca 1 hodinu pred sexuálnym aktom. Zapiť dostatočným množstvom vody.

 Maximálna denná dávka 2 kapsuly.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Doba nástupu účinku je individuálna a závislá od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca.  Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nie je povolené kombinovať s alkoholom, maximálna povolená denná dávka sú 2 tabletky. Výživový doplnok je určený osobám starším ako 18 rokov, neužívajte, ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak, prípadne iné bližšie nezistené problémy so srdcom.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, ak nejde o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Na produktoch sa nachádza viacjazyčná rozbaľovacia etiketa.

Dano


Žena mi viac krát naznačila, že by privítala viac mojej akčnosti u nás v spálni. Ale komu by sa chcelo po nočných šichtách a pár hodinách spánku. Okrem toho som sa obával, že si za mňa nájde náhradu. Aj keď som tomu moc neveril zabralo to.


Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Zerex Klasik je určený pre mužov s nedostatočnou alebo nekvalitnou erekciou ako aj pre mužov, ktorí majú zníženú chuť na sex a znížené libido. Zerex Extralong je určený pre ľudí, ktorých trápi rýchle a predčasné vyvrcholenie, pričom prispieva k predĺženiu pohlavného styku a zlepšeniu výkonu muža v posteli. Užívatelia produktu zaznamenali v niektorých prípadoch predĺženie až o cca 30 minút. Zerex Ultragold je doplnok výživy vhodný pre seniorov, mužov ktorí sú vystavení dlhodobému stresu alebo plánujú splodenie dieťaťa. Odporúčaná doba užívania minimálne 3 mesiace. Dlhodobo podporuje sexuálnu vitalitu. Priaznivo ovplyvňuje intímny život v každom veku.
Áno. Balenie je diskrétne zabalené, bez akéhokoľvek označenia alebo reklamy na obálke.
Áno funguje. Máme veľa spokojných klientov. Môžete sa presvedčiť o účinkoch a vyskúšať objednať jednu skúšobnú tabletu Zerexu Klasik.
Zerex Klasik sa užíva podľa potreby, približne 60 minút pred pohlavným stykom. Maximálna odporúčaná denná dávka sú 2 kapsule.
Podľa skúseností užívateľov môže jedna kapsula účinkovať približne 36 hodín. Nemusíte sa však obávať, že sa po užití Zerexu po celú dobu erekcie nezbavíte. Na to aby došlo k erekcii, je potrebná stimulácia penisu.
Áno, produkty Zerex môžete spolu kombinovať. Neodporúčame kombinovať Zerex s alkoholom, nakoľko alkohol znižuje účinky produktu a súčasne s produktom Zerex neodporúčame na liečbu poruchy erekcie užívať žiadny iný prípravok.
Prípravok Zerex nesmú užívať ľudia s chorobami srdca.
Zerex neužívajte ak u Vás niekedy prišlo k alergickej reakcii na tieto prípravky alebo na niektorú z pomocných látok -ak máte srdcovú poruchu alebo závažnú poruchu pečene -ak máte bližšie nezistené problémy s Vašim srdcom -ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak -ak máte vzácnu vrodenú poruchu sietnice -ak máte vredovú chorobu alebo poruchu krvácavosti
Áno. Balenie je diskrétne, bez akéhokoľvek označenia alebo reklamy na obálke. Zásielka je zabalená v nepriehľadnom obale a ako odosielateľ je uvedená spoločnosť Active Life.
Naše produkty si môžete objednať online z pohodlia vášho domova na našom eshope www.izerex.sk. Balíček Vám doručíme rýchlo a diskrétne.
Kapsula má svoj dôvod, aby sa predišlo zbytočnému plytvaniu obsahu kapsule. Môže sa totiž stať, ak si obsah zriedite s vodou, časť účinných látok zostanú na obvode a dne pohára. Ak však máte problém s prehĺtaním kapsúl, môžete zvoliť aj tento spôsob užitia. Počítajte však s tým, že má produkt mierne horkastú príchuť.
V prípade, že chcete byť stále informovaný o našich aktuálnych zľavách, akciách a novinkách, prihláste sa k odberu noviniek a získajte rôzne výhody. Prihlásiť sa môžete na našej domovskej stránke izerex.sk, v časti newsletter. Ak sa chcete informovať telefonicky, neváhajte nás kontaktovať na infolinke: 0850 444 777 Odpovede na všetky Vaše otázky dostanete aj na live chate, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našej domovskej stránky izerex.sk
V niektorých prípadoch sa môže stať že je odoslaný newsletter zaradený medzi spam, prosím skúste si skontrolovať dôkladne Vašu emailovú schránku. Ak sa email nenachádza ani v danom priečinku, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom infolinky 0850 444 777, alebo na live chate našej domovskej stránky izerex.sk.
Garancia vrátenia peňazí sa vzťahuje na produkty Zerex Klasik a Extralong s okamžitým účinokom. Prostanax, predstavuje doplnok výživy určený na dlhodobé užívanie. Ide o starostlivosť o prostatu pre pánov, ktorí si chcú udržať normálnu funkciu prostaty a optimálne fungovanie močovej sústavy v každom veku.
Áno, naše produkty si môžete objednať v týchto krajinách: Slovensko (izerex.sk), Česko (izerex.cz), Nemecko (viarax.de), Rakúsko (viarax.at), Maďarsko (izerex.hu), Poľsko (zerex.pl), Rumunsko (zerex.ro), Taliansko (viarax.it), Francúzsko (viarax.fr). Pre dodanie do zahraničia prosím vykonajte objednávku cez eshopy pre jednotlivé krajiny.

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

discreet packaging

Diskrétne balenie

Za anonymitu Vám ručíme vďaka diskrétnemu baleniu, bez označenia logom či značkou.

guaranty

Vaša spokojnosť je prvoradá

V prípade, že produkt nesplní vaše očakávania, garantujeme Vám bezplatnú výmenu za iný produkt v podobnej cenovej hladine. Platí pre Zerex Klasik, Extralong a Klasik Plus.

Výhodná ponuka

všetky produkty