Kendamil pokračovacie dojčenské mlieko 2 DHA+

400 g
| RECENZIE

Kendamil pokračovacie dojčenské mlieko 2 DHA+

400 g

Pokračovacie dojčenské mlieko zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

Na sklade u dodávateľa 11,90 € 10,69 € s DPH

Momentálne nedostupné

Prajete si byť informovaný o naskladnení produktu?

icon

Z plnotučného mlieka

icon

Bez palmového oleja

icon

Bez rybieho oleja

icon

Bez sóje

Kendamil pokračovacie dojčenské mlieko 2 DHA+ 400 g

Pokračovacie dojčenské mlieko zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

  • Obsahuje DHA, ktorá pri dennom príjme 100 mg prispieva k normálnemu vývoju zraku u dojčiat.
  • Jediným zdrojom cukru je laktóza
  • DHA je rastlinného pôvodu
  • Obsahuje vitamín D, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému u detí
  • Obsahuje jód, ktorý prispieva k normálnemu rastu detí
  • Obsahuje prebiotiká GOS

Najkvalitnejšie plnotučné mlieko. Mlieko Kendamil pochádza len od kráv voľne sa pasúcich na zelených lúkach v oblasti Lake District.

Z nepoškvrnenej prírody Lake District. Britský národný park Lake District je známy svojimi nekonečnými krištáľovými jazerami a nedotknutou prírodou. V tejto krásnej oblasti sa Kendamil vyrába.

Kontrolované najprísnejším nariadením organizácie Red Tractor. Bezpečnosť potravín, dobré životné podmienky zvierat a ochrana životného prostredia sú hlavnými kritériami tejto organizácie. Celý proces výroby je starostlivo sledovaný od farmy až po zabalenie.

Najvyššie kráľovskej ocenenie. Výrobca Kendamilu, Kendal NutriCare, obdržal ocenenie Queen's Award for Enterprise za rok 2020, čo je najvyššie možné vyznamenanie udeľované britským firmám. A to samotnou kráľovnou.

Zloženie: Plnotučné mlieko (190 g tekutého mlieka na 100 g prášku), Laktóza (z mlieka), Demineralizovaná bielkovina mliečnej srvátky v prášku (obohatený o alfa laktalbumín z mlieka), Rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), Galakto-oligosacharidy (2,9 g z mlieka), Sušené odstredené mlieko, Citrát vápenatý, Chlorid draselný, Citrát sodný, Chlorid horečnatý, Hydroxid draselný, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrorias Schizochytrium sp.T18), Askorbát sodný, Inositol, Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), Taurín, Cholín bitartrát, L-tyrozín, Nukleotidy (Cytidin-5'-monofosfát, sodná soľ Uridín-5'-monofosfátu, Adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ Inozín-5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), Pyrofosforečnan železitý, L-fenylalanín, L-karnitín, Síran zinočnatý, Vitamín E, Niacín, D-pantotenát vápenatý (kys. D-pantoténová vápenatá soľ), Síran meďnatý, Tiamín (B1), Riboflavín (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran mangánatý, Kyselina listová, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D, Biotín, Vitamín B12

podľa požiadavky legislatívy všetky pokračovacie mlieka obsahujú DHA, vitamín D, jód. DHA (kyselina dokosahexaenová) získaná z oleja z mikroriasy Schizochytrium sp.


Priemerná výživová hodnota

100 g
100 ml
Energia
2099 kJ
499 kcal
286 kJ
68 kcal
Tuky
- z toho nasýtené mastné kyseliny
24,7 g
9,3 g
3,4 g
1,3 g
Sacharidy
- z toho cukry
58 g
56 g
7,9 g
7,7 g
Bielkoviny
10,3 g
1,4 g
Vláknina
2,9 g
0,4 g

Zloženie:

Plnotučné mlieko (190 g tekutého mlieka na 100 g prášku), Laktóza (z mlieka), Demineralizovaná bielkovina mliečnej srvátky v prášku (obohatený o alfa laktalbumín z mlieka), Rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), Galakto-oligosacharidy (2,9 g z mlieka), Sušené odstredené mlieko, Citrát vápenatý, Chlorid draselný, Citrát sodný, Chlorid horečnatý, Hydroxid draselný, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrorias Schizochytrium sp.T18), Askorbát sodný, Inositol, Kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), Taurín, Cholín bitartrát, L-tyrozín, Nukleotidy (Cytidin-5'-monofosfát, sodná soľ Uridín-5'-monofosfátu, Adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ Inozín-5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), Pyrofosforečnan železitý, L-fenylalanín, L-karnitín, Síran zinočnatý, Vitamín E, Niacín, D-pantotenát vápenatý (kys. D-pantoténová vápenatá soľ), Síran meďnatý, Tiamín (B1), Riboflavín (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran mangánatý, Kyselina listová, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D, Biotín, Vitamín B12

Dávkovanie:

Štandartné riedenie: 13,7 g výrobku + 90 ml prevarenej pitnej vody = 100 ml pripravenej výživy. 1 zarovnaná odmerka = 4,6 g výrobku

Upozornenie:

Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat a poskytuje Vám obom veľa výhod. Je dôležité, aby po dobu, kedy budete dojčiť, bola Vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Ak sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť vašu schopnosť dojčiť a neskôr zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné. Kendamil 2 pokračovacie dojčenské mlieko je mlieko určené pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov, ktoré by malo tvoriť len časť zmiešanej stravy. Kendamil 2 pokračovacie dojčenské mlieko sa nemá používať ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života dojčaťa. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Rozhodnutie začať podávanie príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku šiestich mesiacov by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dieťaťa je dôležité vždy dodržiavať návod na prípravu, dávkovanie a skladovanie výrobku odporúčané výrobcom. Potravina pre osobitné výživové účely.

Skladovanie:

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom.

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

guaranty

Doprava zadarmo

Nezabudnite na to, že ak u nás nakúpite v hodnote nad 79 eur, získate dopravu úplne zadarmo.

Výhodná ponuka