Kendamil BIO Nature počiatočné mlieko 1

800 g
| RECENZIE

Kendamil BIO Nature počiatočné mlieko 1

800 g

Počiatočné bio dojčenské mlieko zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

Na sklade u dodávateľa 24,50 € s DPH

Momentálne nedostupné

Prajete si byť informovaný o naskladnení produktu?

icon

Z plnotučného mlieka

icon

Bez palmového oleja

icon

Bez rybieho oleja

icon

Bez sóje

Kendamil BIO Nature počiatočné mlieko 1 DHA + 800 g

Počiatočné bio dojčenské mlieko zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

  • Obsahuje DHA
  • Jediným zdrojom cukru je laktóza
  • BIO plnotučné mlieko

  • ako požadujú právne predpisy pre všetku dojčenskú výživu

Najkvalitnejšie plnotučné mlieko. Mlieko Kendamil pochádza len od kráv voľne sa pasúcich na zelených lúkach v oblasti Lake District.

Z nepoškvrnenej prírody Lake District. Britský národný park Lake District je známy svojimi nekonečnými krištáľovými jazerami a nedotknutou prírodou. V tejto krásnej oblasti sa Kendamil vyrába.

Kontrolované najprísnejším nariadením organizácie Red Tractor. Bezpečnosť potravín, dobré životné podmienky zvierat a ochrana životného prostredia sú hlavnými kritériami tejto organizácie. Celý proces výroby je starostlivo sledovaný od farmy až po zabalenie.

Najvyššie kráľovskej ocenenie. Výrobca Kendamilu, Kendal NutriCare, obdržal ocenenie Queen's Award for Enterprise za rok 2020, čo je najvyššie možné vyznamenanie udeľované britským firmám. A to samotnou kráľovnou.

Zloženie: BIO plnotučné mlieko (124.43 g tekutého mlieka na 100 g prášku), BIO demineralizovaná bielkovina mliečnej srvátky v prášku, BIO odstredené mlieko, BIO rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), BIO laktóza (z mlieka), Citrát vápenatý, Citrát sodný, Chlorid draselný, Mliečnan vápenatý, Chlorid horečnatý, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrorias Schizochytrium sp.T18), Vitamín C, Hydroxid draselný, Cholín bitartrát, Inositol, Pyrofosforečnan železitý, Síran zinočnatý, L-karnitín, Vitamín E, Niacín, Kyselina pantoténová, Síran meďnatý, Tiamín (B1), Riboflavín (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran mangánatý, Kyselina listová, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D3, Biotín, Vitamín B12


Priemerná výživová hodnota

100 g
100 ml
Energia
2133 kJ
510 kcal
275 kJ
66 kcal
Tuky
- z toho nasýtené mastné kyseliny
27,5 g
9,7 g
3,5 g
1,3 g
Sacharidy
- z toho cukry
54,2 g
53,9 g
7 g
7 g
Bielkoviny
11,2 g
1,4 g
Vláknina
<0,1 g
<0,01 g

Zloženie:

BIO plnotučné mlieko (124.43 g tekutého mlieka na 100 g prášku), BIO demineralizovaná bielkovina mliečnej srvátky v prášku, BIO odstredené mlieko, BIO rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), BIO laktóza (z mlieka), Citrát vápenatý, Citrát sodný, Chlorid draselný, Mliečnan vápenatý, Chlorid horečnatý, Kyselina dokosahexaenová (olej z mikrorias Schizochytrium sp.T18), Vitamín C, Hydroxid draselný, Cholín bitartrát, Inositol, Pyrofosforečnan železitý, Síran zinočnatý, L-karnitín, Vitamín E, Niacín, Kyselina pantoténová, Síran meďnatý, Tiamín (B1), Riboflavín (B2), Vitamín A, Vitamín B6, Síran mangánatý, Kyselina listová, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D3, Biotín, Vitamín B12

Upozornenie:

Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat a poskytuje Vám obom veľa výhod. Je dôležité, aby po dobu, kedy budete dojčiť, bola Vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Ak sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť vašu schopnosť dojčiť a neskôr zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné. Pred začiatkom použitie počiatočnej dojčenskej mliečnej výživy Vám odporúčame v tejto súvislosti premýšľať aj o sociálnom a finančnom dosahu Vášho rozhodnutia. Kendamil Bio dojčenské mlieko 1 je počiatočné mlieko, určené pre výživu dojčiat od narodenia (od 0 do 6 mesiacov), ak nemôžu byť dojčené, a ktoré by malo byť používané len na základe odporúčania lekára, alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosť o matku a dieťa. Pri kŕmení z fľaštičky, zamedzte nepotrebnému predlžovanie kontaktu cumlíka so zubami dieťaťa, zvyšujete tým riziko zubného kazu. Uistite sa o vyčistenie zubov vášho dieťaťa, po každom kŕmení pred spaním. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a skladovanie. Potravina pre osobitné výživové účely.

Skladovanie:

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom.

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

guaranty

Doprava zadarmo

Nezabudnite na to, že ak u nás nakúpite v hodnote nad 79 eur, získate dopravu úplne zadarmo.

Výhodná ponuka