Philips Sonicare HX9911/29

Sonická kefka
| RECENZIE

Philips Sonicare HX9911/29

Sonická kefka

Sonická kefka v elegantnom ružovom prevedení Philips Sonicare HX9911/29 DiamondClean Pink disponuje štyrmi režimami čistenia v troch intenzitách. Samozrejmosťou je senzor tlaku a dvojminútový časovač, ktorý ustráži odporúčanú dobu čistenia. Kefku je možné pomocou Bluetooth prepojiť s aplikáciou v mobilnom telefóne, vďaka ktorej zistíte, či si zuby čistíte správne. V balení navyše dostanete praktické cestovné nabíjacie puzdro.

Na sklade u dodávateľa 229,90 € s DPH

Vyber si balenie
Momentálne nedostupné

Prajete si byť informovaný o naskladnení produktu?

icon

Kefka sa sonickou technológiou

icon

Štyri režimy čistenia

icon

Prepojenie s aplikáciou v telefóne

icon

Technológia BrushSync rozozná hlavicu a vyberie správny režim čistenia

icon

Výdrž batérie až 14 dní

icon

Nabíjacie cestovné puzdro a nabíjací pohárik

Philips Sonicare HX9911/29 DiamondClean Pink

Sonická kefka v elegantnom ružovom prevedení Philips Sonicare HX9911/29 DiamondClean Pink disponuje štyrmi režimami čistenia v troch intenzitách. Samozrejmosťou je senzor tlaku a dvojminútový časovač, ktorý ustráži odporúčanú dobu čistenia. Kefku je možné pomocou Bluetooth prepojiť s aplikáciou v mobilnom telefóne, vďaka ktorej zistíte, či si zuby čistíte správne. V balení navyše dostanete praktické cestovné nabíjacie puzdro.

Majte dokonalý prehľad o čistení zubov

Kefka je vybavená Bluetooth a pomocou neho ju môžete prepojiť s aplikáciou v smartfóne. Vďaka technológii Smart Sensor aplikácia eviduje prehľad čistení a s jej pomocou získate zhrnutie základných odporúčaní na zlepšenie techniky čistenia. Dostupná je pre Android a tiež iOS.

Šetrné, ale precízne čistenie zubov

Patentovaná sonická technológia zubnej kefky pracuje dynamicky, ale zároveň šetrne, preto odstráni všetky nečistoty. Špeciálne jemné vlákna v kombinácii s prúdením vody a 62 000 kmitmi za minútu efektívne odstránia povlak zo zubov pozdĺž línie ďasien aj z medzizubných priestorov. Zubného povlaku vás zbaví 7x lepšie ako manuálna zubná kefka. Napriek tomu že kefka čistí dynamicky a hĺbkovo, tak je vhodná aj pre citlivé ďasná. Vaše zuby budú vyčistené tak, že to ucítite aj uvidíte.

Prirodzene lesklé a biele zuby

Každodenné škvrny odstránite lepšie pomocou väčšej čistiacej hlavice a zásluhou vylepšeného čistiaceho systému. Tesnejší kontakt so zubami pomáha odstrániť všetky nečistoty a udržiavať tak zuby prirodzene belšie, než pri čistení klasickou zubnou kefkou.

Už nebudete na zuby tlačiť

Aby ste na zuby pri čistení zbytočne veľa netlačili a nepoškodzovali si ďasná a zuby, je kefka vybavená senzorom tlaku. Ten pri prílišnom tlaku začne vydávať pulzujúci zvuk, aby vás upozornil, že je potrebné na kefku prestať toľko tlačiť.

Kefka prepojená s hlavicou

Novou funkciou je aj prepojenie kefky a hlavice pomocou funkcie BrushSync. Okrem toho, že vždy dostanete včas informáciu, že je potrebné vymeniť hlavicu, tak dokonca hlavica pomôže vybrať režim čistenia, ktorý s danou hlavicou bude najlepšie fungovať a bude mať najlepšie výsledky.

Inteligentný časovač

Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Časovač SmartTimer tento čas postráži za vás a po dvoch minútach kefku automaticky zastaví. Kefka vám pomôže s rovnomerným vyčistením zubov, pretože vám dá signál tiež každých 30 sekúnd. Vy tak budete vedieť, kedy prejsť na ďalšiu časť zubov.

Čistiace režimy:

  • Clean na každodenné bežné čistenie
  • White+ na odstránenie škvŕn zo zubov
  • Gum Health na jemnú masáž ďasien
  • Deep Clean+ na hĺbkové precízne čistenie

Upozornenie na esenciálne oleje: Zubné pasty obsahujúce esenciálne oleje môžu poškodiť kefkovú hlavicu. Vyvarujte sa priameho kontaktu s produktami obsahujúce esenciálne oleje alebo kokosový olej. Ich použitie môže mať za následok uvoľnenie vlákien.


Obsah balenia

1× telo sonickej kefky Philips Sonicare DiamondClean HX9911/29
1× hlavica Premium Plaque Defence
1× nabíjacie cestovné puzdro
1× nabíjací pohárik s podstavcom

Parametre

Značka Philips Sonicare
Čistiaca technológia Sonická
Farebná kombinácia Pink
Dobíjánie pomocou USB Áno
Napájanie Nabíjací akumulátor
Počet čistiacich režimov 4
Počet pulzácií 62 000 za minútu
Výbava, funkcie Časovač - 4x30 sekúnd, Senzor tlaku - zvukový, Nastavenie intenzity čistenia, Bluetooth Indikátor nabíjania
Počet hlavíc v balení 1 kus
Ďalšie príslušenstvo v balení Nabíjací pohár, Nabíjací cestovné puzdro
Vekové určenie Dospelí
Výdrž akumulátora 14 dní
Režimy čistenia Každodenné čistenie, Odstraňovanie škvŕn, Masáž ďasien, Hĺbkové čistenie
Počet kompatibilných hlavíc Viac ako 5 druhov
Ďalšie funkcie Philips Sonicare Dióda pre výmenu hlavice, BrushSync
K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

guaranty

Doprava zadarmo

Nezabudnite na to, že ak u nás nakúpite v hodnote nad 79 eur, získate dopravu úplne zadarmo.

Výhodná ponuka