Zerex Bielenie zubov (bez peroxidu)

All in one kit
| RECENZIE

Zerex Bielenie zubov (bez peroxidu)

All in one kit

Až o 7 odtieňov belší úsmev a viac radosti v každom okamihu už za 10 dní. Získajte belšie zuby rýchlo a jednoducho z pohodlia domova. Kompletná sada na bielenie zubov vám zabezpečí žiarivý úsmev už za pár dní, a to bez nutnosti návštevy stomatologickej ambulancie. Poskytuje šetrný a súčasne najúčinejší spôsob bielenia zubov a odstránenia škvŕn bez použitia peroxidu.

Skladom 1-5 ks 28,25 € s DPH

Spôsoby a odhadované termíny dodania
Slovenská pošta môžete mať zajtra
Kuriér UPS môžete mať zajtra
Balíkobox môžete mať zajtra
Packeta Z-POINT / Z-BOX môžete mať zajtra
Packeta Home - kuriér na adresu môžete mať zajtra
- 1Ks +

SÚVISIACE PRODUKTY

icon

Bezpečné a šetrné bielenie bez vedľajších účinkov

icon

Dlhotrvajúci a viditeľný výsledok už po prvom bielení

icon

Jednoduché použitie z pohodlia domova

icon

Bez peroxidu

icon

3 rôzne mechanizmy bielenia zubov pre maximálny výsledok

icon

Tepelne tvarovateľné náustky, ktoré sa prispôsobia každému chrupu

Očarte svojich blízkych žiarivejším úsmevom

Zabudli ste sa usmievať? Objavte stratenú čarovnú moc úsmevu a radosť zo života. Oslavujte každý vzácny moment bez zábran. Vďaka bieliacej sade Zerex Teeth whitening svojim úsmevom potešíte, povzbudíte a spríjemnite chvíle tým, na ktorých záleží.

Zerex All in one kit na domáce bielenie poskytuje rýchle, efektívne a šetrné riešenie pre žiarivý úsmev a zdravie vašich zubov. Balenie obsahuje gél Triple Boost Max Gel bez obsahu peroxidu a tepelne tvarovateľné znovupoužiteľné náustky, ktoré sa s využitím horúcej vody dokonale prispôsobia každému chrupu. Náustky sú vyrobené z tepelne tvarovateľného materiálu, vďaka čomu zabezpečujú optimálny kontakt medzi gélom a povrchom zubov.

Nevyhadzujte stovky eur za návštevy u zubára, investujte do prevencie teraz a vymeňte sedenie v zubárskom kresle za zážitky s najbližšími.

Vďaka najúčinnejšej bieliacej sade na bielenie zubov Teeth whitening získate:

  • Až o 7 odtieňov belšie zuby a žiarivejší úsmev - aktívne zložky phthalimidoperoxycaproic acid​ (PAP), hydrogénuhličitan sodný a kokosový sulfát predstavujú najúčinnejší bezpečný spôsob bielenia zubov bez použitia peroxidu. Ich použitie nemá žiadne vedľajšie účinky, čo umožňuje efektívne a bezbolestné bielenie bez zvýšenej citlivosti zubov.
  • Výsledok, ktorý trvá - tetranatrium pyrophosphat pomáha rozpúšťať zafarbenie zubov, vďaka čomu sa môžete tešiť z ešte dlhšie trvajúceho efektu po bielení.

Vyrobené vo Švédsku.


Návod na použitie:

Krok 1. Vytvarujte zubnú formu. Držte zubnú formu za úchytku a ponorte ju do vody s teplotou 80 °C na 2–3 sekundy, kým nebude tvárna. Úchytku neponárajte a prsty držte nad vodou. Po vytiahnutí formy ňou jemne zatraste, aby ste odstránili zvyšnú vodu a opatrne vložte formu do úst (kým je ešte teplá) a pritlačte na horné alebo dolné zuboradie (forma vás nepopáli). Pomocou prstov a jazyka vytvarujte formu podľa tvaru vašich zubov. Zatvorte ústa a pomocou pier nasajte vzduch, aby ste vysušili ústnu dutinu (forma takto priľne k zubom lepšie). Formu nechajte v ústach po dobu 30 sekúnd.
Ak nie ste s výsledkom spokojný, zopakujte postup.
Ak ste s výsledkom spokojný, opláchnite formu studenou vodou a odstráňte úchytku pomocou nožníc. 
Krok 2. Pred každým ošetrením si vyčistite zuby bez použitia zubnej pasty.
Krok 3. Pomocou injekčnej striekačky naneste na formu (od jedného konca k druhému) malé množstvo gélu (približne 0,5 ml).
Krok 4. Nechajte pôsobiť na zuboch 15 minút.
Krok 5. Vypľujte a opláchnite vodou. Umyte si zuby bez zubnej pasty.
Krok 6. Kúru opakujte raz denne po dobu 10 dní alebo dovtedy, kým nebudete spokojný s výsledkom. Produkt je možné používať až 20 dní počas obdobia troch mesiacov. Na formu nanášajte menšie množstvo gélu, postačí 0,5 ml na jedno ošetrenie. Gél potom vystačí až na 10 ošetrení.

Bezpečnostné pokyny:

Ak náhodou prehltnete veľké množstvo gélu, ihneď navštívte lekára. Ak sa vám gél dostane do očí, ihneď ich vypláchnite vodou. Neužívajte, ak máte podráždené alebo zapálené ďasná, krvácanie ďasien, infekcie ústnej dutiny, zubný kaz, ochorenie ďasien, ak ste alergický na niektorú zo zložiek alebo nosíte strojček. Pred bielením zubov sa uistite, že sa vám zahojili všetky ranky a trhliny v ústach a na ďasnách, aby ste predišli podráždeniu rany/infekcii. Ak ústne infekcie pretrvávajú, mali by ste navštíviť zubára. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať.

Pre najlepší výsledok:

Počet ošetrení potrebných na dosiahnutie požadovaných výsledkov sa líši. Zuby sú jedinečné a budú vybielené späť na prirodzený biely odtieň zubov jednotlivca. Postup opakujte, kým nedosiahnete požadované výsledky. Ošetrenie neprerušujte, pokiaľ na to nie je dôvod. Výsledky sa líšia v závislosti od zmeny farby zubov a genetických predispozícií. Počas ošetrenia sa môžu na vašich zuboch objaviť malé biele škvrny, nezľaknite sa, čoskoro zmiznú. Upozornenie: produkty Zerex nebielia výplne, fazety a iné zubné výplne a sú určené len na bielenie prirodzenej zubnej skloviny.

Všeobecné odporúčania:

Štyri hodiny po ošetrení sa vyhýbajte čaju a káve a farebným nápojom. Bielenie zubov sa neodporúča osobám mladším ako 18 rokov. Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred začatím ošetrenia sa poraďte so svojím lekárom. Všetky produkty na bielenie zubov uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.

Uskladnenie:

Po otvorení spotrebujte do 1 roka. Uchovávajte v chladničke. Formy skladujte pri izbovej teplote a mimo priameho slnečného žiarenia, aby si zachovali tvar.

Vedľajšie účinky:

V súčasnosti nie sú známe žiadne vedľajšie účinky produktov Zerex na bielenie zubov a ústnu hygienu. Produkty Zerex boli vyskúšané a testované a vyrábajú sa v laboratóriu schválenom FDA.

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

guaranty

Doprava zadarmo

Nezabudnite na to, že ak u nás nakúpite v hodnote nad 79 eur, získate dopravu úplne zadarmo.

Výhodná ponuka

všetky produkty