Ako ju namotať - Sexuálne ...

Michal Kopecký 28.04.2020

Páči sa ti predstava, že ťa má žena plnú hlavu? Chcel by si aby na teba neustále myslela, a to nielen nevinne, ale aj v pikantných predstavách?

Keby si predstavovala bozkávanie s tebou skôr ako by k tomu došlo, páčilo by sa ti to?

Aby si si zaručil, že dôjde k samotnému bozku a sexu, môžeš to do konverzácie veľmi nenápadne zakomponovať. Ako?

Ak sa to chceš dozvedieť, pozri si toto video, v ktorom ti ukážem ôsmy krok na ceste k sexu, ktorého princípom sú sexuálne obrazy. Prezradím ti, ako žene dostaneš do hlavy obraz, v ktorom uvidí čo sa s tebou môže stať a jediným spôsobom ako sa toho obraz zbaví je, že túto predstavu naplní s tebou.

Metóda sexuálnych obrazov je to čo rozlišuje sexuálnych partnerov/kamarátov s benefitmi/ partnerov od obyčajných kamarátov/ najlepších priateľov a bútľavých vŕb.

Jedine s touto metódou sa dokážeš na ceste k bozku a následne sexu posunúť vpred. Bez tohto kroku bude pre ženu veľmi nezvyčajné a ťažko pochopiteľné, prečo sa snažíš o niečo viac, napríklad o bozk, nedajbože keď budeš chcieť vyjadriť svoje city k nej.

Prezradím ti jedno tajomstvo, ktoré vyplynulo z mojich častých neúspechov a chýb u žien. Predtým ako u vás dvoch dôjde k bozku, si musí žena najprv v hlave predstaviť, že by k tomu vôbec mohlo dôjsť.

Ľudská myseľ a celý náš mozog funguje na princípe práce s obrazmi. A aj metóda sexuálnych obrazov pozostáva z jednotlivých obrazov. Žltý slon. Čo si si ako prvé predstavil v mysli, keď som vyslovil „žltý slon“? S najväčšou pravdepodobnosťou si myslel na podivného žltého slona.

Presne takto funguje náš mozog. Skúsme si to so slovíčkom „bozk“. Čo si si vo svojej mysli predstavil? Tak a o tom to celé je. Vďaka daným slovám môžeš do ženskej mysle priviesť také obrazy, aby si bol ich súčasťou.

Pokús sa predstaviť si obraz snehovej gule, ktorá sa rúti dole kopcom a nabaľuje na seba nový sneh. Takto bude fungovať aj tvoje vsugerovanie predstáv žene. To znamená, že spočiatku budeš hovoriť nenápadné vsuvky (slová, vety) ktoré budeš vsúvať do vašej konverzácie.

Postupom času ako sa snehová guľa nabaľuje, budeš aj ty zvyšovať tempo. Môžeš sa ženy opýtať na to, v čom podľa nej vyzerá najviac sexi, alebo vymyslieť iné slová a vety, ktorými dostaneš obrazy do jej hlavy. Takto si ona začne predstavovať viac intímnejších a sexuálnych zážitkov.

Sleduj jej reakcie a podľa toto buď uber alebo pokračuj ďalej. Ak by sa ti jej výraz tváre veľmi nepozdával, zrejme si na to šiel prirýchlo a nestihol si medzi vami vybudovať silnú príťažlivosť, prípadne sa priveľmi sústredíš na sexuálne obrazy a pôsobíš na ženu úchylne.

V prípade, že žena reaguje na tvoje sexuálne obrazy pozitívne, je to už len krôčik k spusteniu jej rôznych sexuálnych fantázii a naplneniu týchto fantázii s tebou.

Metódu sexuálnych obrazov môžeš využiť aj v internetovej komunikácii presne rovnakým spôsobom. Ich výhodou je, že ak takto navnadíš ženu, na prvom rande máš zaručený bozk a maximálne na druhom aj sex. A to predovšetkým vďaka sexuálnym obrazom.

Ak si chceš zvýšiť šance na dosiahnutie bozku a sexu skôr ako je bežné, neváhaj využiť túto metódu. Prirodzeným vyvrcholením krokov, ktorými sme posiaľ spoločne prešli je práve bozk o ktorom ti porozprávam v nasledujúcom videu.

Dozvieš sa tipy a triky ako ju pobozkať bez toho aby ťa odmietla.

Máš nejaké skúsenosti so sexuálnymi obrazmi? Vedel si že vôbec takáto metóda existuje? Alebo ich praktizuješ pravidelne? Neváhaj sa o to so mnou podeliť v komentároch pod videom.

Možno si si práve uvedomil, že práve táto metóda obrazov je chýbajúcim dielikom v tvojej skladačke, ktorý ti chýbal aby si sa úspešne prepracoval až k bozku a sexu. Tak ako aj tebe pomohlo toto video, môže pomôcť aj tvojim kamarátom, preto ho prosím medzi nimi zdieľaj. Je to najmenej čo môžeš pre mňa urobiť.

Nezabúdaj, že za ženami sa netreba naháňať. Stačí ak sa ich naučíš priťahovať úplne prirodzene a budeš pre ne silným magnetom.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.