Zerex Bromelain + Papain - pre lepšie trávenie

80 + 10 tabliet
| RECENZIE

Zerex Bromelain + Papain - pre lepšie trávenie

80 + 10 tabliet

Táto jedinečná kombinácia enzýmov z ananásu a papáje nie je len kľúčom k lepšiemu tráveniu, ale aj k celkovému zdraviu vášho organizmu. Naša formula je navrhnutá tak, aby podporovala váš metabolizmus, pomáhala pri trávení, zlepšovala hojenie rán, zmierňovala zápaly a posilňovala vašu imunitu.

Skladom 1-5 ks 10,40 € s DPH

Spôsoby a odhadované termíny dodania
Slovenská pošta môžete mať zajtra
Kuriér UPS môžete mať zajtra
Balíkobox môžete mať zajtra
Packeta Z-POINT / Z-BOX môžete mať zajtra
Packeta Home - kuriér na adresu môžete mať zajtra
- 1Ks +

SÚVISIACE PRODUKTY

icon

Podporuje trávenie a metabolizmus

icon

Rýchlejšie hojenie rán

icon

Protizápalové vlastnosti

icon

Podpora imunity


Zerex Bromelain + Papain - pre lepšie trávenie

Vitajte v našom svete zdravia kde príroda a veda sa stretávajú, aby priniesli inovatívne riešenia pre vaše zdravie a pohodu. Predstavujeme vám Zerex Bromelain + Papain, táto jedinečná kombinácia enzýmov z ananásu a papáje nie je len kľúčom k lepšiemu tráveniu, ale aj k celkovému zdraviu vášho organizmu. Naša formula je navrhnutá tak, aby podporovala váš metabolizmus, pomáhala pri trávení, zlepšovala hojenie rán, zmierňovala zápaly a posilňovala vašu imunitu.

Sú vašimi vernými sprievodcami na ceste k lepšiemu zdraviu a šťastnejšiemu životu.


V dnešnom svete, kde rýchle tempo života často kladie výzvy nášmu zdraviu, je dôležité mať spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže zostať aktívny a zdravý. Bromelain a Papain nie sú len zložky na obale, sú kľúčom k optimálnemu zdraviu a vitalite.Naši predkovia verili v liečivú silu prírody, a my túto vieru nesieme ďalej. Bromelain, ktorý je extrahovaný z ananásu, a Papain z papáje, sú prírodné enzýmy, ktoré majú silné účinky na zlepšenie trávenia a posilnenie celkového zdravia.


Pre nás znamená vaše zdravie aj šťastné chvíle strávené s vašimi blízkymi. S naším Zerex Bromelain + Papain sa cítite lepšie, žijete zdravšie a máte viac energie na to, aby ste si užívali kvalitné chvíle so svojimi najmilšími.


Prečo Zerex Bromelain + Papain?


Zrýchlený metabolizmus: Zerex Bromelain + Papain podporuje váš metabolizmus, čo znamená, že váš organizmus môže efektívne spaľovať kalórie a udržiavať zdravú váhu. Cítite sa energickejší a pripravení na aktivity so svojimi blízkymi.


Zlepšené trávenie: Tieto enzýmy podporujú trávenie tým, že pomáhajú rozkladať zložité proteíny a tuky, čo znamená, že sa cítite ľahšie a bez nepohodlia po jedle. Môžete si vychutnať jedlá s rodinou bez obáv o tráviace problémy.

Rýchlejšie hojenie rán: Zerex Bromelain + Papain má zázračné vlastnosti pri hojení rán. Pomáhajú zrýchliť hojenie tkanív a minimalizovať jazvy, čím vám umožňujú aktívny život bez obmedzení.


Zmiernenie zápalov: Tieto enzýmy majú prirodzené protizápalové vlastnosti. Pomáhajú zmierniť zápaly v tele, čo je dôležité pre dlhodobé zdravie kostí, svalov a kĺbov. 

Posilnenie imunity: Zdravý tráviaci systém je kľúčom k silnému imunitnému systému. Bromelain a Papain pomáhajú udržiavať vašu tráviacu sústavu v optimálnej kondícii, čím zvyšujú vašu odolnosť voči chorobám a infekciám.

Zvoľte Zerex Bromelain + Papain a investujte do svojho zdravia s dôverou. Je to viac než len výživový doplnok. Je to váš spoľahlivý sprievodca k zdraviu, vitalite a šťastným momentom s vašou rodinou. Vstúpte do sveta zdravia, ktorý je plný prírodného blahobytu a spolu s nami objavte nový spôsob, ako žiť zdravý, aktívny a naplnený život.
Zloženie

Dávkovanie:
Počet dávok v balení
3 kapsule
90
Podiel v dávke
(1 kapsula)
%RHP
Bromelain 125GDU 
max. obsah maltodextrínu 90 %
50 mg
*
Papain 5000TU 
max. obsah maltodextrínu 70 %
10 mg
*
Pomocné látky: inulín, sorbitol, fosforečnan vápenatý, prírodná pomarančová aróma, stearan horečnatý, oxid kremičitý

*Obsah zložiek vyčíslený na základe receptúry bez chemického rozboru.
Výrobok nie je určený ako liek.

Dávkovanie:

3-krát denne 1 tableta nalačno. Zapiť tekutinou.


Skladovanie:

Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom a mládeži. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. 


K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

guaranty

Doprava zadarmo

Nezabudnite na to, že ak u nás nakúpite v hodnote nad 79 eur, získate dopravu úplne zadarmo.

Výhodná ponuka

všetky produkty