Zerex Kurkumín + Piperín - prirodzená podpora proti zápalom

50 + 10 tabliet
| RECENZIE

Zerex Kurkumín + Piperín - prirodzená podpora proti zápalom

50 + 10 tabliet

Kurkumín a piperín sú aktívne zložky nachádzajúce sa v kurkume a čiernom korení majú rôzne pozoruhodné vlastnosti, ktoré prispievajú k zdraviu človeka. Sily antioxidantov v kurkumíne a piperíne pomáhajú bojovať proti voľným radikálom, čím chránia vaše bunky pred poškodením. A taktiež pomáha udržiavať váš tráviaci systém v rovnováhe.

Na sklade u dodávateľa 14,60 € s DPH

Momentálne nedostupné

Prajete si byť informovaný o naskladnení produktu?

icon

Prirodzený protizápalový účinok

icon

Tráviaci systém v rovnováhe

icon

Prispieva k zdraviu pečene

icon

Silný antioxidant

Zerex Kurkumín + Piperín - prirodzená podpora proti zápalom


Vitajte v raji dobrého zdravia so Zerex Kurkumín + Piperín! Tento výnimočný produkt je zázrakom prírody, ktorý prináša radostný životný štýl priamo k vám. Nie je to len výživový doplnok, je to kľúč k zdraviu a pohode, ktorý vám umožní tráviť viac kvalitného času so svojimi najbližšími.

Kurkumín a piperín sú aktívne zložky nachádzajúce sa v kurkume (Curcuma longa) a čiernom korení čierneho korenia (Piper nigrum) a majú rôzne pozoruhodné vlastnosti, ktoré môžu prispieť k zdraviu človeka


Prečo Zerex Kurkumín + Piperín?

Prirodzený protizápalový účinok: Kurkumín je známy svojimi silnými protizápalovými vlastnosťami. Pomáha zmierniť zápalové procesy v tele, čo vedie k celkovému pohodliu.

Zlepšené trávenie: Zerex Kurkumín + Piperín má pozoruhodnú schopnosť podporovať trávenie. Pomáha udržiavať váš tráviaci systém v rovnováhe, čo znamená, že nebudete mať ťažkosti po jedle a budete sa cítiť ľahko a energicky

Zdravá pečeň: Vaša pečeň je filter vášho tela, a so Zerex Kurkumín + Piperín bude pracovať v optimálnom režime. To znamená, že sa váš organizmus ľahšie zbavuje toxínov, čo vedie k zdravšiemu životu.

Silný antioxidant: Sily antioxidantov v kurkumíne a piperíne pomáhajú bojovať proti voľným radikálom, čím chránia vaše bunky pred poškodením. Táto ochrana je kľúčom k dlhovekosti a mladistvému vzhľadu.

Bez GMONaša značka si zakladá na kvalite a bezpečnosti. Zerex Kurkumín + Piperín je 100% bez GMO, čo znamená, že môžete mať úplnú istotu o jeho prírodnosti a čistote.

Zerex Kurkumín + Piperín je viac než len doplnok stravy; je to sprievodca k zdravému a šťastnému životu. Teraz môžete mať viac času na radosť, smiech a spoločné chvíle so svojimi najbližšími. Objavte moc prírody so Zerex Kurkumín + Piperín a zažite život, ktorý si zaslúžite.
Zloženie

Denné dávkovanie:
Počet kapsúl v balení
1-2 tablety
60
Zloženie v dennej dávke
(1 tableta)
%RHP
Kurkuma extrakt 24:1
300 mg
*
Piperín
5 mg
*

Ostatné zložky: 
Pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, HPMC, stearan horečnatý
*Obsah zložiek vyčíslený na základe receptúry bez chemického rozboru.
Výrobok nie je určený ako liek.

Dávkovanie

1-2 tablety denne. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Skladovanie

Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladujte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Prípravok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú nevyhnutné.

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

guaranty

Doprava zadarmo

Nezabudnite na to, že ak u nás nakúpite v hodnote nad 79 eur, získate dopravu úplne zadarmo.

Výhodná ponuka