Health Link Chlorella Japan

750 tab.
| RECENZIE

Health Link Chlorella Japan

750 tab.

Jednobunková mikroskopická riasa chlorella blahodárne pôsobí na celý ľudský organizmus. Je totiž najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu, minerálov, vitamínov a ďalších výživných látok, ktoré prospievajú nášmu zdraviu i vitalite

Na sklade u dodávateľa 18,79 € s DPH

Momentálne nedostupné

Prajete si byť informovaný o naskladnení produktu?

icon

Odstraňuje z organizmu ťažké kovy, toxíny a ďalšie jedovaté látky.

icon

Pomáha regenerovať bunky.

icon

Čistí tráviace ústrojenstvo, obnovuje zdravú črevnú mikroflóru.

icon

Pomáha neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov.

icon

Podporuje celkovú regeneráciu organizmu, zvyšuje energiu a vitalitu.

icon

Posilňovanie imunitného systému.

Jednobunková mikroskopická riasa chlorella blahodárne pôsobí na celý ľudský organizmus. Je totiž najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu, minerálov, vitamínov a ďalších výživných látok, ktoré prospievajú nášmu zdraviu i vitalite.

Chlorella Japan - jednotka z Japonska

Chlorella je najviac konzumovaná v Japonsku, kde je výživovým doplnkom číslo jedna. Viac ako desať miliónov Japoncov ju užíva pravidelne. Japonsko je tiež jej najväčším producentom. Chlorella Japan pochádza z chránenej prírodnej oblasti v súostroví Rjúkjú s čistým vzduchom a čistou vodou, bohatú na minerálne látky. Tablety Chlorelly Japan obsahujú iba d% riasu s vysokým obsahom chlorofylu a látky CGF.

Chlorella Japan patrí medzi zelené potraviny a je cenená predovšetkým pre bohatý komplex živín, ktoré detoxikujú organizmus, posilňujú imunitný systém, podporujú výživu a zdravý bunkový rast.

Prečisťuje celý organizmus

Chlorofyl obsiahnutý v riase (nad 3,5%) pomáha z vnútorných orgánov tela a tkanív odstraňovať ťažké kovy, chemické toxíny a ďalšie jedovaté látky. Podporuje kožný metabolizmus, hojenie rán a vredov. Spoločne s železom, vitamínom B12 a kyselinou listovou výrazne podporujú zdravú krvotvorbu.

Je bohatým komplexom živín

Chlorella je výnimočnou zásobárňou výživných látok. Obsahuje kompletný proteín so všetkými ôsmimi základnými esenciálnymi aminokyselinami, sacharidy, minerály, vitamíny, enzýmy, chlorofyl, nukleové kyseliny, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny, špeciálne vlákninu a vzácny rastový faktor CGF.

Posilňuje imunitný systém

Pre náš imunitný systém sú dôležité prvky, ako je vitamín C, vitamín E, beta karotén, selén, zinok a luteín.

Pre koho je chlorella Japan prospešná?

Pre všetkých, ktorí potrebujú doplniť vitamíny, minerály a ostatné dôležité živiny. Nutričná podpora Chlorelly Japan je vynikajúci pre jedincov s oslabeným organizmom, pri chronických ochoreniach a rekonvalescencii, pri otrave ťažkými kovmi, atopických ekzémoch či astmy, ďalej pre ľudí pracujúcich v znečistenom prostredí, pri užívaní steroidov a antibiotík. Je ideálnym doplnkom pri pôste aj diétach. Vďaka vysokému obsahu všetkých aminokyselín je vhodná nielen pre športovcov a ťažko pracujúcich, ale aj pre vegetariánov.


Pri očiste organizmu je najlepšie začať s 2 g denne a zvyšovať postupne dávky v priebehu týždňa až na 5 g denne. Tablety je vhodné zapiť pohárom vody. Ako prevencia postačí príjem 2-3 g denne. Pre terapeutické použitie je možné brať denne g aj viac bez vedľajších účinkov. Iba zriedka je sprievodným javom plynatosť, čo je dôsledok zrýchlené črevnej činnosti. Tento stav sa upraví, akonáhle dôjde k prečisteniu tráviaceho ústrojenstva.

Zloženie Nutričné hodnoty Bielkoviny B% Sacharidy 12% Tuky % Vláknina 12,2 g Energia (5 kcal / © 5 kJ Aminokyseliny g / dg Alanín 4, G Arginín 4,15 Kyselina asparágová 5,14 Cysteín 0, R Kyselina glutamová 6, ^ Glycín 3, Histidín 1,21 Izoleucín 2, 21 Leucín 5,06 Lyzín 4, Z Metionín 1, Fenylalanín 2, _ Prolín 2, [Serín 2 ,! Treonín 2, E Tryptofán 1,26 Tyrozín 2,12 Valín 3, Minerálne a stopové prvky mg / dg Vápnik P6 mg Horčík ú mg Železo f mg Draslík r0 mg Sodík X, 3 mg Vitamíny mg / dg Vitamín B1 1, V mg Vitamín B2 5,28 mg Vitamín B6 3,03 mg Vitamín B12 0,012 mg Vitamín C ^ mg Vitamín E 21,2 mg Vitamín K1 1,3F mg Kyselina listová 1,9 mg fotopigmenty a enzýmy mg / dg Chlorofyl 3, + g Alfa karotén 30 mg Beta karotén], 9 mg

Dávkovanie: 2 × denne 6-10 tabliet 15 minút pred jedlom. Informácie sú platné v prípade užívania 20 tabliet denne (4 g).

Nie je určené deťom do 3 rokov. Neprekračujte dennú doporučenú dávku.

Skladujte mimo dosahu detí v suchu, chlade a tme v uzavretom obale.

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

guaranty

Doprava zadarmo

Nezabudnite na to, že ak u nás nakúpite v hodnote nad 79 eur, získate dopravu úplne zadarmo.

Výhodná ponuka