Magazín

Poctivo pripravované články o tom najdôležitejšom, čo potrebuje každý vedieť o svojom zdraví.

Vyberte si z menu tému, ktorá Vás práve teraz najviac zaujíma.

Naše telo

Prehrievajú sa vám nohavice? V budúcnosti môžete mať problémy s erekciou.

Autor článku: redakcia Zerex.sk 28.08.2015 00:00 Prehrievajú sa vám nohavice? V budúcnosti môžete mať problémy s erekciou.

Dnes ešte stále mnoho z vás verí v rámci sexu mnohým veciam, ktoré však nemusia byť založené na pravde. Myslíte si, že viete o sexe skutočne všetko? Uvažovali ste dakedy nad tým, koľko skutočností vám pri intímnom styku prekáža? Je možné, že aj áno, avšak viete, čo z toho je absurdita a hlúposť? Práve „tieto drobnosti“ vedia narobiť aj vám pomerne dosť nepríjemností práve v tom najnevhodnejšom čase. Pozrime sa viac na to, ako to teda v skutočnosti je.

Mýtus o informatikoch: žiarenie môže mať vplyv na erekciu a potenciu

Mýtus alebo realita? Aj keď pracujete dlho pri počítači, zohrievate svoju pýchu v nohaviciach pri dlhšom vysedávaní na kancelárskej stoličke, nemusí to hneď znamenať vyššie riziko pre váš penis a vaše spermie. Veď prečo by aj malo. Je pravdou, že spermie vyššiu teplotu neobľubujú, ale do dnešného dňa nebolo stále odborne a vedecky dokázané, že by práve žiarenie z počítačov malo vplyv na mužskú erekciu a celkovo potenciu. Rovnako sa nepotvrdil ani účinok na zlepšenie erekcie, či jej náhle zhoršenie.

Pravdou však zostáva, že elektromagnetický smog tu máme a toto žiarenie môže vplývať na vývoj spermií. Ale týka sa to známeho röntgenového žiarenia, s ktorým muž dochádza do styku pri vyšetrení alebo pri svojej práci s takýmto zariadením. Každý z mužov by si mal dávať pozor na ochranu svojich semenníkov pri röntgenovom vyšetrení u doktora alebo ak pracuje s takýmto zariadením, ktoré vyžaruje röntgenové žiarenie.

Taktiež aj keď pracujete ako vojak z povolania s mikrovlnným žiarením a radarmi, môžete byť v ohrození oveľa viac. Dnešní informatici alebo iní odborníci pracujúci s počítačmi, či inými informačno-komunikačnými médiami, môžete zostať pokojní a mýtus o žiarení z počítačov vypustite z hlavy a spustite si tak dokonalú erekciu. Veľmi rýchlo si tak začnete užívať sex naplno už aj s kvalitnou erekciou!

Tipy na zlepšenie erekcie:

Ak pracujete veľa pri počítači, môžeme vám len poradiť, vhodnou prevenciou na zlepšenie erekcie je pravidelný oddych a prestávky počas dlhšej práci pri počítači. Stačí sa na pár minút prejsť po miestnosti, či po čerstvom vzduchu. Môžete si aj zacvičiť jednoduché cviky na prekrvenie všetkých orgánov v tele. Len takto dosiahnete lepšie prúdenie krvi celým vaším telom, či mozgom až do penisu, či prstov na nohách.

Sporný je aj vplyv telefónov na erekciu a potenciu. Jediné, čo sa v tomto smere odporúča – nenoste mobil vo vrecku v blízkosti vášho penisu, pretože pri tomto zvyku sa môže ľahko preukázať zhoršenie funkcií penisu.

Mýtus o motorkároch v kožených nohaviciach: semenníky nedýchajú, paria sa a to má vplyv na erekciu a potenciu

Premýšľali ste aj nad tým, čo sa deje počas jazdy na motorke v kožených nohaviciach? Je skutočne pravda, že semenníky muža nedýchajú, paria sa a bude to mať za následok zhoršenie erekcie a potencie?

Obľubujete rýchlu jazdu, vietor vo vlasoch, ktorú dosiahnete jazdou na motorke? K tomu si často obliekate kožené nohavice? Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, že ako sa musí cítiť váš penis v týchto úzkych nohaviciach? Bude mu prekážať málo priestoru, vzduchu, chladu a výhľadu? Viete o tom, tak prečo mu to robíte?

Toto je iba jeden uhol pohľadu. Iní muži hovoria a tvrdia, že v kožených nohaviciach práve pociťujú viac chladu a lepší pocit pre svoj penis, ako v ktorýchkoľvek iných nohaviciach. Jednoznačne odmietajú takéto mýty o prehrievaní, parení a podobne. Je potrebné písať ešte niečo viac?

Všetko je o chuti a chcení, taktiež o možnostiach a trendoch. Neexistujú žiadne štúdie, ktoré by potvrdzovali, že kožené nohavice by vážne ohrozovali mužský penis a jeho funkcie, vrátane erekcie. Tak ako pri iných veciach, aj v tomto smere existujú muži, ktorí majú radšej svoj penis vo voľnejších nohaviciach, napríklad z bavlny. No sú takí, ktorí nedajú dopustiť na kožu. Sto ľudí, sto chutí a platí to aj v tomto prípade.

Tipy na zlepšenie erekcie:

Vhodnou prevenciou v tomto smere na zlepšenie erekcie môže byť voľnejšie oblečenie počas voľna, či v čase oddychu. Alebo vyrazte von z času na čas tak, ako vás pán Boh stvoril a budete sa cítiť najlepšie. Toto je najlepšia prevencia a nič s tým nepokazíte, práve naopak. Len si dajte pozor na zvedavých susedov, či okoloidúcich, aby nezazreli práve to, čo by nemali.

V tomto smere bude asi najlepším riešením prihlásiť sa do klubu nudistov, medzi ktorými je a stále bude normálne prísť, chodiť a odísť naostro. Tak veľa šťastia na ceste za novým dobrodružstvom, ktoré vám môže priniesť nové impulzy jednak pre váš penis, ako aj vašu erekciu.

zdravá erekciao mužoch erekcia zdravie
Magazín arrow
Magazín arrow