Ako sa bozkávať - prvý bozk

Michal Kopecký 28.04.2020

Ak sa ti už niekedy stala taká nepríjemná vec, že si nevedel odhadnúť správny moment kedy pobozkať ženu nie si jediný. Aké si mal pri tom pocity?

Strachoval si sa, že by ťa žena mohla odmietnuť, cúvnuť, alebo nechápavo pozerať o čo sa snažíš?

Tak toto je veľmi nepríjemná situácia. Mohla by ti nastaviť líce, alebo sa uhnúť a to by si asi nechcel docieliť. Poďme sa preto spoločne pozrieť už na deviaty krok cesty k sexu, ktorým je bozkávanie a najmä váš prvý bozk.

V dnešnom videu ti poviem ako ju pobozkať bez obáv že by ťa odmietla.

Veľmi dobre vieme, že prvý bozk je veľmi dôležitý, pretože je kľúčom k vzťahu a sexu. Je neklamným znakom toho, že si správne zvládol 8 predošlých krokov a je medzi vybudovaná silná príťažlivosť. Nemusíš ním zbytočne dlho čakať, kľudne sa odváž už na vašom prvom stretnutí.

Veľkou chybou, ktorú muži často opakujú je, že sa ženy pýtajú či ju smú pobozkať, či by jej to nevadilo. Sú to zbytočné otázky, ktoré ťa nikam neposunú a nijako neuľahčia situáciu.

Už pred vašim prvým bozkom žena podvedome skontroluje situáciu, teda či ste už nadviazali potrebné spojenie, či sa cíti pri tebe príjemne, či ti dôveruje, či si sa jej dotýkal a teda či si zúročil všetkých 8 predošlých krokov.

Takisto nečakaj že ti žena sama povie, že už je ten čas kedy by si ju mohol pobozkať. Ona tieto signály vysiela úplne nepriamo.

Uvediem príklad. Ak sa ženy dotýkaš a ak jej to je príjemné, dotyky ti bude opätovať. V tom prípade máš zelenú a pusť sa smelo do bozkávania.

Samozrejme aj ja patrím medzi chlapov, ktorý sa báli odmietnutia. No práve preto som si vždy musel byť istý predtým, než som ženu pobozkal.

Riaď sa tým aj ty, je to jednoduché. Sleduj signály, ktoré vysiela žena a vďaka ktorým ju budeš môcť pobozkať a vďaka ktorým budeš mať 100% úspešnosť v bozkávania bez jej odmietnutia.

Signálov, ktoré žena vysiela je mnoho. Stačí pozorne sledovať. Jasným signálom z jej strany sú pery. Ak sa na tvoje pery pravidelne pozerá, je to dobré znamenie. Ďalšími signálmi sú, že sa zahryzne do svojej pery, alebo si prstom namotáva vlasy.

Inou cestou k bozku, ktorú môžeš využiť je ak ju pobozkáš niekam inam. Vyber si z miest ako sú uši, ruky, líca a sleduj jej reakciu.

Pred samotným bozkávaním nezabudni na ústnu hygienu. Bez sviežeho dychu to radšej ani neskúšaj.

Vziať si so sebou žuvačky, mentolové cukríky alebo osviežujúci ústny sprej bude veľmi dobrý nápad. Svoje pery pred bozkom nezabudni zvlhčiť a prekrviť, napríklad si ich oblizni a jemne pohryzni.

Ak si to zvládol, pozrime sa na konkrétne kroky vedúce k bozku. V prvom rade spomaľ svoje pohyby, rozhadzovať rukami nie je veľmi vhodné. Zníž tón svojho hlasu, rozprávaj pomaly a snaž sa aby tvoj hlas vnímala ako jemný a príjemný. Týmto dosiahneš intímnejší moment.

Hľaď jej priamo do očí, neuhýbaj pohľadom, používaj v rozhovore viac páuz. Zamysli sa nad tým o čom sa rozprávate.

Začni používať ruky. Dotyky sú tou správnou voľbou. Pohlaď jej šiju, vlasy, koleno alebo stehno. Popri tom ako jej do ucha pošepneš niečo pekné, pobozkaj ju jemne na miestečko za uchom. Využívaj tieto sexuálne dotyky a pri tom sa jej pozeraj do očí.

Všímaj si či sa na teba pozerá trojuholníkovým pohľadom, ktorý vedie od jedného oka k druhému a nasleduje k perám. Tak isto aj ty zaveď tento pohľad medzi vašu komunikáciu.

Ak sa k nej priblížiš, môže bozk sama dokončiť.

Zlatá rada na záver znie: užívaj si to. Nežne sa s ňou bozkávaj a ukonči tento bozk ako prvý. Práve to ti zaručí, že sa s tebou bude chcieť bozkávať viac a viac.

Bozk si užívaj ako odmenu, ktorý nastáva ako vyvrcholenie predchádzajúcich 8 krokov, ktoré si zvládol správne a dokázal si medzi vami vybudovať silnú príťažlivosť.

V nasledujúcom videu ti vysvetlím, ako si po bozkávaní užiješ aj sex, prípadne ako sa zachovať keď ho na poslednú chvíľu odmieta.

Malo pre teba toto video zmysel? Pomohlo ti v niečom? Máš vlastné nápady, alebo triky pri bozkávaní? Napíš ich do komentárov pod videom a tiež budem veľmi rád ak toto video budeš zdieľať na Facebook medzi svojich priateľov.

Nezabúdaj, že za ženami sa netreba naháňať. Stačí ak sa ich naučíš priťahovať úplne prirodzene a budeš pre ne silným magnetom.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.