Ako sa baviť so ženou - Ne...

Michal Kopecký 28.04.2020

Nie je nič nezvyčajné na tom, ak sa ti stane, že v určitom bode konverzácie so ženou sa zasekneš a nevieš ako by si mal pokračovať.

Stáva sa ti, že nevieš čo by si sa ešte opýtal ženy, pretože máš pocit, že si už všetky témy vyčerpal?

Máš strach, že nastane tichá, trápna chvíľa, ktorá vám obom bude nepríjemná?

Odhaľme spoločne šiesty krok vedúci po ceste k sexu, ktorým je metóda nekonečného rozhovoru. Prezradím ti, ako zabrániť zaseknutiu a trápnemu tichu tým, že budeš mať stále čo povedať. V komunikácii ženy a muža sa často stáva situácia kedy sa ťa ona niečo opýta a ty nevieš čo by si odpovedal, pretože v tom momente začneš rozmýšľať.

Rozmýšľaš čo by si mal povedať, či vôbec na to reagovať, alebo či načať novú tému. Najjednoduchší a zároveň univerzálny spôsob ako vedieť čo povedať v akejkoľvek situácii je práve pomocou metódy nekonečného rozhovoru.

Skús si teraz predstaviť seba ako sedíš s nejakou ženou v kaviarni a ona ti povie nasledujúcu vetu: „Včera som bola s kamarátkami v meste nakupovať topánky“. Môže sa ti stať, že sa pri tejto vete zasekneš a nebudeš vedieť správne reagovať. Existuje na to jednoduché riešenie, ktoré spočíva v tom, že celú vetu rozoberieš na jednotlivé slová.

Spomenutú vetu by sme mohli rozdeliť asi takto: včera, nakupovať, kamarátky, topánky.

Na tebe ostáva, ktoré slovo si vyberieš a naň zareaguješ. Ponúkol som ti štyri konkrétne slová, teda informácie, na ktoré môžeš nadviazať.

Uvediem ti niekoľko príkladov otázok, ktorými môžeš zareagovať, napríklad ak by si si vybral slovíčko topánky: „Tiež som si bol minule kupovať topánky, obehal som niekoľko obchodov, kým som našiel tie, ktoré sa mi skutočne páčili. Aké topánky si bola kupovať? Na nejakú špeciálnu príležitosť alebo sa ti len opotrebovali tie, ktoré nosíš každý deň?“.

Výhodou metódy nekonečného rozhovoru je najmä to, že práve ty si môžeš vybrať nekonečne veľa vecí na ktoré reagovať pri rozhovore.

Vetu z ktorej budeš čerpať, môže žena vysloviť na konci, alebo uprostred jej rečnenia a je len na tebe, ktorú si vyberieš a s ktorou budeš ďalej pracovať.

Môžeš sa k niektorej vete, ktorú povedala uprostred rozhovoru vrátiť a znova vybrať nejaké slovíčko a zahltiť ju otázkami až do hĺbky.

Platí, že čím viac si natrénuješ takéto rozhovory, tým viac v nich budeš zbehlejší a pôjde to akoby samo od seba.

Záverom by som ti rád pripomenul, že vždy pozorne počúvaj čo ti žena rozpráva, pretože ti ponúka rôzne informácie ktorých sa môžeš chytiť a využiť ich. Neváhaj povedať svoj názor, prípadne svoju skúsenosť a pokračuj ďalšou otázkou.

V ďalšom videu sa spolu pozrieme na ďalší krok, ktorý ťa naučí prirodzene sa dotýkať ženy.

Ak sa ti niekedy stalo, že si nevedel prirodzene pokračovať v rozhovore so ženou, alebo máš nejakú inú skúsenosť, podeľ sa o to a napíš mi to do komentára.

Prosím sprav pre mňa jednu maličkosť. Zdieľaj toto video so svojimi priateľmi, ktorým by mohlo pomôcť. Možno, že ani netušia, že takáto metóda pre úspešnú konverzáciu existuje.

Nezabúdaj, že za ženami sa netreba naháňať. Stačí ak sa ich naučíš priťahovať úplne prirodzene a budeš pre ne silným magnetom.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.