Vybudovanie spojenia

Michal Kopecký 28.04.2020

Zažil si už niekedy situáciu keď si sa zoznamoval so ženou a po úvodných formulkách si nevedel o čom sa s ňou budeš rozprávať? O dotyčnej si nevedel vôbec nič a preto si si nevedel predstaviť čo by ju mohlo zaujímať. Mal si pocit, že sa pri tebe necíti až tak príjemne?

Preto ťa pozývam pozrieť si toto video, aby sme sa spoločne urobili piaty krok na ceste k sexu, ktorej základom je vybudovanie spojenia. Prezradím ti, ako pri tebe žena bude mať dobrý pocit, bude sa s tebou chcieť rozprávať aj naďalej. Zaručujem ti, že ťa bude chcieť vidieť aj nabudúce.

Mnoho mužov sa zasekne potom, čo im žena odpovie na prvú správu/rozhovor a nevedia čo by mali napísať/povedať ako ďalšie. Začnú príliš rozmýšľať nad tým, akou témou by mali pokračovať v rozhovore a pritom im uniká čo hovorí žena, nepočúvajú ju.

Týmto prístupom docielia jedine to, že nastane dlhé a trápne ticho. A takto si to a zrejme nepredstavujete. Najväčší problém tkvie v tom, že muži sa snažia rozprávať za každú cenu. Je to tá najhoršia taktika pre komunikáciu, ktorú môžete zvoliť.

Čo keby si zmenil túto neúspešnú taktiku a pre zmenu nechal rozprávať ženu?

Je to tá najlepšia finta vedúca k úspešnej konverzácii medzi tebou a tvojím vytúženým objektom. Človek je egoistická bytosť, myslí predovšetkým na seba. Skús poprieť túto svoju vlastnosť a nechaj rozprávať ženy o sebe. Milujú to.

Komunikáciu medzi ženou a mužom by sme si mohli predstaviť ako horúci zemiak. Ten páli ruky práve tomu, kto ho drží. Ak má žena horúci zemiak, je rada na nej. Mala by sa snažiť rozprávať tak, aby ťa zaujala a ty len jednoducho počúvaj čo ti hovorí.

Konverzácia medzi tebou a ňou by mala byť v pomere 1:2. To znamená, že žena rozpráva vo väčšine a ty nemusíš hĺbavo rozmýšľať nad tým akú ďalšiu tému vytiahneš.

Ako to môžeš docieliť? Odpoveď je veľmi jednoduchá – pýtaním sa. Pokús sa ženu aktívne počúvať a zaujímať sa o to čo rozpráva. Ak sa jej budeš pýtať, dozvieš sa mnoho zaujímavých informácií, ktoré by si sa inak nedozvedel, pretože by si držal horúci zemiak a rozprával by si o sebe.

Zaujímaj sa o to čo rozpráva a snaž sa dozvedieť o nej čo najviac. Neunáhli sa však v otázkach na sexuálnych parterov a podobných intímnych tém. Otázkami sa o nej dozvieš mnoho a možno ti prezradí aj veci, ktoré budeš môcť využiť pri budúcej konverzácii.

Tak si to zhrňme. Úspech v konverzácii ženy a muža spočíva v tom, aby si rozprávanie vo väčšej miere prenechal jej. Úprimný záujem o to čo rozpráva a pýtanie sa, ťa povedú k úspešnému cieľu.

Ak máš chuť a chceš sa dozvedieť viac, neváhaj a pozri si moje nasledujúce video, v ktorom sa s tebou podelím o to, aby si vedel pohotovo reagovať a nezaseknúť sa v rozhovore.

Sprav pre mňa malú láskavosť a zdieľaj toto video so svojimi priateľmi. Nestojí ťa to nič a ja budem veľmi rád.

Nezabúdaj, že za ženami sa netreba naháňať. Stačí ak sa ich naučíš priťahovať úplne prirodzene a budeš pre ne silným magnetom.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.