Ako sa zoznámiť so ženou

Michal Kopecký 28.04.2020

Ako sa cítiš, keď zbadáš nádhernú ženu, krásne nalíčenú a učesanú, v krátkych šatách, s hlbokým výstrihom? Cítiš príval energie a sebavedomia, alebo presný opak? Potenie rúk, zvieranie hrdla, roztrasený hlas, stres, panika, to je to čo cítiš? Máš obavy z odmietnutia, alebo sa bojíš že ťa vysmeje? V tom prípade je najvyšší čas pozrieť si toto video o zoznamovaní sa so ženou. Aby si nemal strach z odmietnutia, ukážem ti v dnešnom videu ako sa zoznamovať efektívne a jednoducho.

Z predošlého videa si sa dozvedel, že ženy netreba nadceňovať a ku každej by sme sa mali správať rovnako.

Počas strednej a vysokej školy som nadobudol nejaké skúsenosti. Zo začiatku som nevedel ako pri krásnom dievčati začať konverzáciu, potili sa mi dlane a triasol sa mi hlas. A tak som si vyhľadal nejaké frázy, ktoré som sa naučil naspamäť a dúfal, že keď ich môjmu objektu ponúknem, padne mi k nohám. Úprimne povedané, väčšina z nich nijako nefungovala, prípadne ak aj áno, nevedel som ako pokračovať ďalej. To je najväčšia chyba ktorej sa dopúšťame pri zoznamovaní sa so ženou. Je to veľmi strojené a neprirodzené.

Ak si aj nacvičíš to najúžasnejšie oslovenie pre ženu, neodvážiš sa jej to povedať, nakoľko máš hlavu plnú predsudkov a zbytočných myšlienok okolo. Moja vlastná prax ti môže byť vodítkom ako prekonať strach z odmietnutia a jednoducho začať komunikovať so ženami.

Aké pocity v tebe vyvoláva slovíčko - oslovenie?

V tomto momente zabudni na toto slovo a prestaň ho používať. Skúsme toto slovo zameniť napríklad za zoznámenie sa. Tak teda začni konverzáciu so ženou a zoznám sa. Aj takáto malá slovná hračka ti dodá viac odvahy.

Keď sa už chystáš zoznámiť sa so ženou, nemaj žiadne očakávania. Nemusíš si od nej hneď vypýtať telefónne číslo ani ju pozvať na rande. Snaž sa o čo najprirodzenejšiu, uvoľnenú konverzáciu, ktorá sa hodí v danej situácii. Toto nazývam situačné zoznamovanie. Zabudni na všetky vymyslené vety a frázy, ktoré aj tak nefungujú.

Uveďme si príklad. Ak sa nachádzaš v kaviarni, odhodlaj sa začať konverzáciu na tému niečoho v kaviarni. V prípade, že stretneš atraktívnu ženu v kníhkupectve, neváhaj sa opýtať na knihu, ktorú práve drží v rukách.

Neodporúčam sa ti zoznamovať iba na miestach ako sú diskotékové kluby, ulice, alebo bary. V takýchto podnikoch som sa ja sám zoznámil asi len s 1% žien. Ženy sa nachádzajú kdekoľvek okolo teba. Zoznamuj sa s nimi počas bežného dňa. Môže to byť obchodné centrum, rada pri pokladni, na kúpalisku, v kaviarni, na koncerte, v knižnici, hocikde.

Mojou ďalšou radou je, nesnaž sa na začiatku zoznámenia viesť zdĺhavú debatu. Nazývam to zahrievačky. So ženami začni radšej krátke konverzácie, asi tak 2-3vety. Môžeš sa ich opýtať na čas, alebo ich obľúbenú reštauráciu v okolí kde by si sa mohol naobedovať. V banke zapraj pracovníčke príjemný deň. Pochváľ čašníčkine nechty. To je všetko, čo potrebuješ na začiatok.

Začni konverzáciu so ženou kedykoľvek a kdekoľvek a ber to ako tréning. Ja som oslovil jednu slečnu v kníhkupectve v oddelení s motivačnou literatúrou. Opýtal som sa jej akú knihu drží v ruke a či by mi ju odporučila. Bolo to veľmi jednoduché a bez zbytočného rozmýšľania a fráz. Všetky moje rady môžeš uplatniť aj v internetovej konverzácii. Má to svoje výhody, najmä pokiaľ máš veľký strach zoznamovať sa osobne, alebo nemáš veľa času. Neváhaj využiť zoznamky a sociálne siete.

Na záver by som to mohol zhrnúť tak, že to zoznamovanie nevolaj oslovenie a od zoznámenia nič neočakávaj. Nemaj žiadny cieľ alebo zámer so ženou. Jednoducho začni konverzovať a takto si to natrénuj.

O krok ďalej sa posunieme v nasledujúcom videu, ktoré som nazval Ako docieliť sa s tebou chcela baviť aj ďalej. Dozvieš sa ako vybudovať spojenie medzi tebou a ženou a ako pokračovať po úvodných vetách.

Určite už máš nejaké skúsenosti so zoznamovaním sa so ženami. Neváhaj a podeľ sa o ne so mnou v komentároch pod videom. Zoznamuješ sa radšej osobne, alebo prostredníctvom internetu? Ak pre teba bolo moje video poučné a hodnotné, ak ti v niečom pomohlo, tak budem rád ak ho budeš zdieľať so svojimi priateľmi.

Nezabúdaj, že za ženami sa netreba naháňať. Stačí ak sa ich naučíš priťahovať úplne prirodzene a budeš pre ne silným magnetom.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.