Taktika nezáujmu

Michal Kopecký 28.04.2020

Máš skúsenosť so ženami, ktoré sa ti páčili, mal si o ne záujem, volal alebo písal si im, ale oni o teba neprejavili žiaden záujem?

Stalo sa ti, že ženy ktoré neboli pre teba ničím zaujímavé, o ktoré by si ani nezakopol, nieto s nimi ešte niečo riešil, prejavili o teba záujem a chceli sa s tebou zblížiť?

Vydajme sa spoločne k tretiemu bodu našej cesty ku sexu, ktorý by sme mohli nazvať aj Taktika nezáujmu.

Rád ti v tomto videu prezradím, ako sa u žien, ktoré sa ti zdajú iné ako ostatné a veľmi po nich túžiš, raz a navždy zbaviť strachu. Na začiatok si skús predstaviť ženu, ktorú by si chcel získať. Spýtal si sa sám seba na otázky ako napríklad: „čo by som jej povedal?“, „čo jej mám napísať, aby som ju nenudil?“, „o čom sa s ňou mám zhovárať, aby som ju zaujal?“.

Pokladáš si takéto otázky aj pri ženách o ktoré nemáš záujem, ako sú tvoje spolužiačky, kolegyne, kamarátky? Pravdaže nie. Je to hlavne preto, že ti záleží na výsledku, máš nejaké očakávania a nič nechceš pokaziť.

A práve to ťa vždy dostane do rovnakej situácie. Si príliš strojený, nie si sám sebou, nad všetkým veľa premýšľaš, pretože nechceš nič pokaziť. Touto cestou sa dostaneš jedine k neúspechu.

Radím ti preto, ak narazíš na ženu, podľa tvojho názoru ideálnu a nebudeš to chcieť pokaziť hneď na začiatku, pretože bude tvojou vysnenou sexuálnou partnerkou, prípadne aj matkou tvojich detí, nerob to tak ako doteraz. Zmeň to.

Pri spoznaní novej ženy od nej absolútne nič neočakávaj. Vôbec sa nestaraj o to, či ti dá svoje telefónne číslo, či by sa s tebou chcela vyspať, alebo či by chcela byť tvojou partnerkou. Zabudni na to.Neklaď si žiaden cieľ, ktorý by si s ňou chcel dosiahnuť, pretože znova si v hlave vytvoríš blok. Nesmiem to prekaziť, nesmiem to prekaziť... a čo sa stane? Prekazíš to.

K ženám pristupuj veľmi opatrne, s prvotným nezáujmom, nemaj žiadne očakávania. Jednoducho to nechaj prirodzene plynúť a časom uvidíš, ako sa to vyvinie. Dávam ti jednoduchú, no efektívnu radu, ako zmeniť myslenie a postoj, ktoré ťa dovedú k úspechu, pretože ak nebudeš mať očakávania, nebudeš mať ani čo stratiť. Nezamýšľaj sa preto nad tým ako ju silou mocou zaujať. V konečnom dôsledku ťa to naučí cítiť sa príjemne a sebavedomo aj pri tých najatraktívnejších ženách.

Pristupuj k ženám s myšlienkou, že žiadna žena nie je o nič lepšia ako iná.

Mohol by som to zhrnúť tak, že nemaj zbytočne prehnané očakávania, neber ženy že sú niečo viac a ku každej z nich maj spočiatku akoby nezáujem.

V mojom ďalšom videu ti predstavím, ako spraviť prvý krok a zoznámiť sa so ženou bez trémy.

Ak máš skúsenosti so ženami, ktoré ťa chceli a ty ich nie, alebo naopak, tak neváhaj a napíš mi komentár, prípadne ak sa ti video páčilo zdieľaj ho a ukáž svojim známym. Nezabúdaj, že za ženami sa netreba naháňať. Stačí ak sa ich naučíš priťahovať úplne prirodzene a budeš pre ne silným magnetom.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.