Ako dostať ženu do postele

Michal Kopecký 28.04.2020

Chcel by si vedieť čo spraviť, aby si po úspešne zvládnutom bozkávaní dostal ženu do postele?

Ako postupovať, aby nezistila, že ti ide iba o sex?

Ako sa správať, keď chce žena tesne pred sexom cúvnuť aby si si nemyslel, že je ľahko dostupná? Zaujíma ťa, ako sa zbaviť napätia pred samotným stykom a prelomiť tak vaše bariéry?

Poďme sa spolu pozrieť na posledný krok na ceste k sexu, ktorý bude tvojim veľkým finále.

V dnešnom videu ti odhalím niekoľko tipov, ako môžeš dostať ženu do postele, aby sa jej tam páčilo a vrátila sa aj nabudúce.

Táto téma, ktorej základom je sex, je veľmi obšírna a nedokážem ju pokryť v niekoľkominútovom videu. Preto ti odporúčam navštíviť môj blog akozbalit.sk a magazín zerex.sk, kde nájdeš mnoho ďalších informácií, ktoré ti zaručene pomôžu.

Ako ste už mohli počuť v predošlých videách, mnoho mužov má ťažkosti kým sa k samotnému sexu dopracuje, a nie to ešte uvažovať nad tým, akú predohru by mohol zvoliť, alebo akou polohou by najlepšie uspokojil ženu.

Vieme, že nie je žiaden problém si za sex zaplatiť, no v tomto videu sa vyberieme radšej inou cestou.

Tak ako všetci, aj ja som vždy chcel sex. Možno ťa prekvapí, že som ho prvý zažil až v 22 rokoch. Stalo sa to preto, že som sex vnímal ako niečo mystické. Myslel som si, že je to tabu a neurobil som tie správne kroky, ktoré by ma doviedli pred samotný styk.

O týchto krokoch k sexu si sa mohol dozvedieť z predchádzajúcich videí. Ak ich zapracuješ do svojho života, bude pre teba jednoduchým a prirodzeným vyvrcholením snahy práve sex.

No aj po prvom sexe, existuje niekoľko nástrah na ktoré by som ťa rád upozornil.

Prvá vec, ktorú musíš chápať je, že tak ako my milujeme sex, ženy ho milú presne tak isto. Nájdu sa aj také, ktoré ešte viac. Nanešťastie ešte aj v dnešnej dobe stále odsudzujeme ženy, ktoré by rady prejavili svoju náklonnosť k sexu, pretože by boli našou spoločnosťou považované za „ľahké“.

Pochopme, že sex je prirodzenou súčasťou nášho bytia a netabuizujme túto tému.

Ak ohľadne sexu nebudeš v pohode a budeš si robiť starosti, ako sa asi bude pri tebe cítiť žena?

Mám pre teba cennú radu, ktorá znie, nerob okolo sexu starosti s tým, že budeš zbytočne vymýšľať, kecať, namiesto toho aby si konal. Zjednodušene povedané, zaujímaj sa o ženu, vybuduj medzi vami sexuálne spojenie a dôveru, buď pre ňu príťažlivý, nezabudni na dotyky a bozky.

Vezmi to do svojich rúk a konaj. Nemaj však očakávania, že ak sa s tebou bozkávala, musí sa s tebou aj vyspať. Nemysli si, že keď sa s tebou vyspala raz, stane sa to aj nabudúce, alebo že už po prvom sexe tvoríte pár a ste vo vzťahu.

Nemaj absolútne žiadne očakávania, ušetrí ťa to od následného sklamania.

Vyplýva z toho to, aby si na seba nemal prílišné nároky. Nie je nikde napísané, že jej to musíš urobiť jazykom, alebo že musí dosiahnuť niekoľko orgazmov za sebou. Ak si si to myslel, pravdepodobne sa ti to dostalo podvedome do hlavy z porna, kde vidíš niečo, čo v realite vôbec neplatí.

Ak nemáš dlhú výdrž, predčasne ejakuluješ, tak sa jednoducho sprav a pokračuj ďalej.

Prvoradé je ženino uspokojenie, ak sa to bude páčiť jej, dotiahneš, že aj ona bude chcieť spraviť dobre tebe a uspokojí ťa.

Mnohokrát sa stane, že žena pred stykom cúvne, pretože začne príliš premýšľať nad tým, či sa neunáhlila, či je to naozaj správne rozhodnutie. Je to jej prirodzený obranný mechanizmus.

Ak sa to stane, neunáhli sa a pokojne sa vráť k tomu, čo ste robili predtým. Nenechaj sa tým rozhodiť. Príčinou môže byť aj to, že žena chce byť dobývaná, a nechce sa jej odovzdať sa ti len tak ľahko.

Existuje mnoho druhov sexu, od pomalého a nežného až k rýchlemu a drsnému. Inak by ani pornopriemysle nebol najväčším priemyslom na svete.

Ak ti môžem odporučiť, povenuj sa hlavne predohre, bozkávaniu a jej dráždeniu až sa pomalou cestičkou dostanete až k sexu. Nezabudni v nej vzbudzovať túžbu, záujem a vzrušenie.

Mnohí muži mávajú problémy s predčasnou erekciou. Nie je to nič nezvyčajné. Odporúčam ti siahnuť po tabletkách Zerex, ktoré s tebou spravia zázraky. Od ostatných produktov sa odlišuje hlavne tým, že skutočne pomáha. Nemáš čo stratiť a ver mi, výsledkom budeš prekvapený.

Dovoľ mi povedať pár slov na záver.

Sex ako taký je vrcholom túžby ženy a muža. Nerob z neho zbytočnú vedu. Užívaj si ho, ale nezabudni, že v prvom rade máš uspokojiť partnerku a snažiť sa aby sa dobre cítila.

Platí pravidlo, že ak sa bude cítiť dobre ona, tak sa budeš dobre cítiť aj ty.

Stane sa, že ti to nemusí vyjsť na prvý, alebo druhý krát. Nevzdávaj to a ako sa hovorí – tréning robí majstra. Trénuj, zdokonaľuj sa a úspech ťa neminie.

Sprav pre mňa láskavosť prosím. Ak sa ti toto video páčilo, bolo pre teba poučné, možno ťa to pobavilo, neváhaj ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku, pretože aj im môže byť nápomocné.

A ako už býva zvykom na záver. Nezabúdaj, že za ženami sa netreba naháňať. Stačí ak sa ich naučíš priťahovať úplne prirodzene a budeš pre ne silným magnetom.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.