Princíp príťažlivosti

Michal Kopecký 28.04.2020

10 video lekcií ako byť mužom po ktorom ženy túžia

V spolupráci s odborníkom na vzťahy Michalom Kopeckým sme pripravili sériu lekcií, ktoré vám pomôžu stať sa chlapom po ktorom ženy túžia. Ak teda máte problém nadviazať vzťah so ženou, garantujeme, že Zerex poradňa s 10-timi video lekciami vám pomôže.

Princíp príťažlivosti

Patríš medzi mužov, ktorých ženy obchádzajú? Majú ťa rady len ako kamaráta, alebo ti hovoria, že si pre ne ako ich brat? Nedokážu si s tebou predstaviť nič viac, len vyrozprávať sa ti ako bútľavej vŕbe? Chcel by si byť pre ne príťažlivý?

Ženy túžia po milom, charizmatickom a pozornom mužovi, no v zápätí konajú úplne opačne a noc strávia s totálnym hlupákom.

Vydajme sa spoločne, na cestu vedúcu k sexu, ktorej základom bude vybudovanie príťažlivosti.

V tejto sérii článkov a videí ti rád prezradím moje tajomstvo, ktoré ti pomôže zbaliť ženy. Zistíš ako sa môžeš stať mužom, ktorého ženy milujú a rady s ním skončia v posteli kde si to budú patrične užívať. Zároveň sa dozvieš čarovnú, univerzálnu formulku, po ktorej ti budú ženy ležať pri nohách.

Aké boli moje začiatky?

Kedysi ma ženy vnímali ako dobrého priateľa na rozhovor, s ktorým si bohužiaľ nevedeli predstaviť sex, alebo vzťah. Odôvodňovali to rôznymi výhovorkami ako napríklad, že som pre ne príliš dobrý, alebo nechcú pokaziť náš pekný kamarátsky vzťah, prípadne, že momentálne nikoho nehľadajú a je im samým dobre. Paradoxne pri prvej príležitosti siahli po mužovi, ktorého by sme správnym mužom nemohli nazývať.

Neskôr som pochopil, že ženy túžiace po milom, inteligentnom a pozornom chlapovi, ideálnom na dlhodobý vzťah, uprednostňujú na sex iné vlastnosti u mužov.

Mnoho mužov opakuje na začiatku dvorenia rovnaké chyby. Uvediem vám zopár z nich, ktoré zaručene vedú k peknému kamarátstvu, ale nie do vzťahu. Muži spočiatku ženy priveľmi rozmaznávajú, pozývajú na obedy a večere, rozvážajú ich autom, kupujú darčeky a kvety a taktiež priskoro prevajú svoje city k nim.

Postupom času som si začal všímať s akými mužmi sa stretávali a spávali. Pochopil som, že títo chlapi majú odlišné vlastnosti akými som disponoval zo začiatku ja. Boli to vášniví, dominantní, nedostupní, zaneprázdnení muži, pri ktorých ženy nemali pocit istoty.

Uvedomil som si, že musím vyskúšať zmeniť svoj prístup k ženám, pretože ideálom pre ne, je kombinácia nielen dobrého, ale aj zlého muža.

Základom úspechu je ukázať ženám najprv tie naše vlastnosti, ktoré ich najviac priťahujú. Kvôli nim budú ochotné zájsť s nami na rande a až neskôr im ukážeme vlastnosti dobrého muža, aby sme si ich udržali a vytvorili tak dlhodobý vzťah.

Nie je to o tom, že by som vám radil byť niekým kým v skutočnosti nie ste. Ženy predsa nemajú rady arogantných nafúkancov.

Snažím sa vám ukázať, že každý z nás má schopnosti ako sebavedomosť a nedostupnosť v sebe, len ich neukazujeme v správnom pomere a v správnom čase.

Vzbudiť sexuálnu príťažlivosť u žien sa budem snažiť odhaliť v celej sérii týchto videí a článkov. Na začiatok sa nauč ukazovať ženám tie vlastnosti, po ktorých budú túžiť po stretávaní s tebou a dobré vlastnosti ako galantnosť, dôveru a dobrotu si nechaj na neskôr.

V nasledujúcom videu s názvom 10 krokov k sexu si povieme o tom, ako k sebe pritiahnuť správne ženy a ako si ich udržať.

Ak si bol s mojím videom spokojný a páčilo sa ti, bol by som rád keby si mi zanechal komentár, prípadne sa podeľ o svoju skúsenosť ako priťahuješ ženy, aké vlastnosti im ukazuješ a aký máš u nich úspech. Nikdy nevieš či práve toto video nezmení život niektorému z tvojich priateľov, zdieľaj preto toto video s nimi. Nezabúdaj, že za ženami sa netreba naháňať. Stačí ak sa ich naučíš priťahovať úplne prirodzene a budeš pre ne silným magnetom.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.