Zerex Aktívne Uhlie Ultra - ochrana pred toxínmi

80 + 10 kapsúl
| RECENZIE

Zerex Aktívne Uhlie Ultra - ochrana pred toxínmi

80 + 10 kapsúl

Zerex Aktívne Uhlie Ultra je prírodný produkt, ktorý má prospešné vlastnosti pre zdravie človeka. Tento prírodný dar získaný z uhlia sa stáva stále populárnejším pre svoju schopnosť čistiť a detoxikovať náš organizmus.

Skladom 1-5 ks 9,35 € s DPH

Spôsoby a odhadované termíny dodania
Slovenská pošta môžete mať zajtra
Kuriér UPS môžete mať zajtra
Balíkobox môžete mať zajtra
Packeta Z-POINT / Z-BOX môžete mať zajtra
Packeta Home - kuriér na adresu môžete mať zajtra
- 1Ks +

SÚVISIACE PRODUKTY

icon

Zmiernenie tráviacich problémov

icon

Odstraňuje jedovaté látky

icon

Zbavuje pleť nečistôt

icon

Reguluje cholesterol

Zerex Aktívne Uhlie Ultra - ochrana pred toxínmi

V dnešnom rušnom svete, kde nám každodenné povinnosti a hektický životný štýl často bránia v tom, aby sme si užili čas s blízkymi a rodinou, je dôležité mať na mysli, že naše zdravie je najcennejším darom, ktorý môžeme ponúknuť sami sebe a svojim najbližším. Preto sme tu, aby sme vám predstavili Zerex Aktívne Uhlie Ultra - prirodzený a efektívny spôsob, ako udržať vaše zdravie v optimálnej kondícii a zároveň získať viac času pre nezabudnuteľné chvíle so svojimi blízkymi.

Život je plný rôznych výziev a stresových situácií, ktoré môžu mať negatívny vplyv na naše telo a pohodu. To je dôvod, prečo je dôležité investovať do svojho zdravia a dobrej kondície, aby sme si mohli užívať kvalitný čas s tými, ktorých máme radi. Zerex Aktívne Uhlie Ultra vám môže pomôcť dosiahnuť tento cieľ tým, že poskytne niekoľko výnimočných vlastností, ktoré zlepšujú vaše celkové zdravie a pohodu.


Prospešné vlastnosti Zerex Aktívne Uhlie Ultra:


Zdravá a čistá tráviaca sústava: Zerex Aktívne Uhlie Ultra pomáha pri odstraňovaní toxínov a nečistôt z vášho tráviaceho systému, čím zaisťuje jeho správne fungovanie. S čistým tráviacim traktom sa budete cítiť energickejšie a zdravšie, pripravení na aktívne trávenie času s vašimi blízkymi.

Zmiernenie tráviacich problémov: Nadúvanie, hnačka a pálenie záhy môžu byť nepríjemné a obmedzujúce. Zerex Aktívne Uhlie Ultra pomáha zmierniť tieto problémy a zlepšiť vaše pohodlie.

Ochrana pred intoxikáciou: Nečakané otravy jedlom, liekmi alebo alkoholom môžu ohroziť váš život. Zerex Aktívne Uhlie Ultra môže byť vaším spoľahlivým ochrancom v prípade intoxikácie, rýchlo odstraňuje jedovaté látky z tela a pomáha zachovať vaše zdravie.

Zlepšená kvalita pleti: Krásna pokožka je kľúčom k sebavedomiu a dobrému pocitu. Zerex Aktívne Uhlie Ultra môže pomôcť zbaviť sa nadbytočného oleja a nečistôt na pleti, čím prispieva k jej zdravému a jemnému vzhľadu.

Podpora chudnutia: Cesta k ideálnej telesnej hmotnosti môže byť náročná. Zerex Aktívne Uhlie Ultra vám môže pomôcť tým, že viaže tuky a kalórie z potravy, čím znižuje ich vstrebávanie v tele a podporuje vaše úsilie o dosiahnutie zdravého tela.Vaše zdravie je vaším najväčším bohatstvom a darom, ktorý môžete darovať sebe a svojim najbližším. Aktívne uhlie je jednoduchý a prírodný spôsob, ako to dosiahnuť. Preto neváhajte a vyberte si Zerex Aktívne Uhlie Ultra ako vášho spoľahlivého partnera na ceste ku zdraviu.Zloženie

Denné dávkovanie:
Počet kapsúl v balení
1 kapsula
90
Podiel v dávke
%RHP
aktívne uhlie
210 mg
*

Pomocné látky: želatínová kapsula
*Obsah zložiek vyčíslený na základe receptúry bez chemického rozboru.
Výrobok nie je určený ako liek.

Dávkovanie:

2 - 4 kapsule niekoľkokrát denne. Max. 12 kapsúl za deň.

Skladovanie:

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C v uzatvorenom obale.

Upozornenie:

Aktívne uhlie môže inhibovať účinky niektorých liekov. Pri pravidelnom užívaní liekov sa poraďte so svojím lekárom. Ostatné doplnky stravy a lieky odporúčame konzumovať min. 2 hodiny pred, alebo po užití Aktívneho uhlia. Zvýšte príjem tekutín. Na krátkodobé použitie. Užívajte len po nevyhnutnú dobu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladujte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.
Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, ak nejde o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Na produktoch sa nachádza viacjazyčná rozbaľovacia etiketa.

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

guaranty

Doprava zadarmo

Nezabudnite na to, že ak u nás nakúpite v hodnote nad 79 eur, získate dopravu úplne zadarmo.

Výhodná ponuka

všetky produkty