Zerex Prostanax na starostlivosť o prostatu

50 + 10 kapsúl
| RECENZIE

Zerex Prostanax na starostlivosť o prostatu

50 + 10 kapsúl

Prírodné zložky Saw palmetto (serenoa plazivá), pŕhľava dvojdomá a zinok poskytujú účinnú starostlivosť o zdravie prostaty a močového ústrojenstva. Podporujú zachovanie reprodukčnej schopnosti a libida. Pozitívne ovplyvňujú mužskú hormonálnu rovnováhu a prírodnou cestou predchádzajú zápalom prostaty, či močových ciest.

Skladom 1-5 ks 21,95 € s DPH

Spôsoby a odhadované termíny dodania
Slovenská pošta môžete mať zajtra
Kuriér UPS môžete mať zajtra
Balíkobox môžete mať zajtra
Packeta Z-POINT / Z-BOX môžete mať zajtra
Packeta Home - kuriér na adresu môžete mať zajtra
- 1Ks +

SÚVISIACE PRODUKTY

icon

Normalizovanie funkcie prostaty

icon

Optimálne fungovanie močovej sústavy

icon

Zdravá reprodukčná schopnosť a libido

icon

Prevencia pred vypadávaním vlasov

icon

Vysoko koncentrované zloženie

icon

Produkt na prírodnej báze

Zerex Prostanax - výživový doplnok pre podporu zdravia prostaty

Prírodné zložky Saw palmetto (serenoa plazivá), pŕhľava dvojdomá a zinok poskytujú účinnú starostlivosť o zdravie prostaty a močového ústrojenstva. Podporujú zachovanie reprodukčnej schopnosti a libida. Pozitívne ovplyvňujú mužskú hormonálnu rovnováhu a prírodnou cestou predchádzajú zápalom prostaty, či močových ciest. Okrem blahodárnych účinkov na prostatu, prispievajú k zníženiu hormonálnych vplyvov na vypadávanie vlasov.

Viac času s blízkymi, menej na záchode, vďaka zdravej prostate

Nenechajte sa vyrušovať pri príjemných činnostiach. Doprajte sebe a svojim blízkym viac spoločne stráveného času. Podporte kvalitný spánok bez častého nočného prebúdzania kvôli nutkaniu na toaletu. Prostanax sa postará, aby vaša mužnosť iba prekvitala a myšlienky na prostatu nebránili vychutnať si intímne chvíle so svojou polovičkou. Prinavráti zdravé sebavedomie vitálneho muža a optimálnu kondíciu bez ohľadu na skutočný vek. A ako bonus, sila prírodných zložiek zabezpečí, aby vám vypadávanie vlasov neprerástlo cez hlavu. S Prostanaxom bude život krajší a vek zostane iba číslo, ktoré nik nespočíta.

Saw palmetto (serenoa plazivá) priaznivo pôsobí na správnu funkciu prostaty, močového ústrojenstva, na zachovanie reprodukčnej schopnosti a súčasne podporuje rast vlasov. Pozitívne ovplyvňuje mužské pohlavné hormóny a prispieva k prevencii zápalov prostaty.

Pŕhľava dvojdomá pôsobí protizápalovo a pozitívne ovplyvňuje vylučovaciu funkciu obličiek ako aj funkciu močového ústrojenstva. Extrakt z koreňa má močopudný a dezinfekčný účinok na močové cesty, vďaka čomu býva súčasťou urologických čajov.

Zinok je dôležitá zložka pre udržanie prostaty v správnej kondícii. Napomáha pri blokovaní mužského pohlavného hormónu na jeho aktívnu formu, čo má vplyv na spomalenie rastu buniek prostaty. Odporúčaná dávka zinku je 10 mg denne.

Zdravie prostaty vo veľkej miere ovplyvňuje aj sexuálny život. Urologické ťažkosti spôsobené zväčšenou prostatou môžu súvisieť s erektilnou dysfunkciou a zhoršenou potenciou u mužov s pribúdajúcim vekom. Správna starostlivosť o prostatu prispieva k spokojnému intímnemu nažívaniu vo dvojici, ale aj zdravej reprodukčnej schopnosti. Poistite si šťastný a plodný život, Prostanax je stávka na istotu.

Zerex Prostanax na starostlivosť o prostatu

Vysoko koncentrované prírodné zloženie výživového doplnku Prostanax pozitívne pôsobí na:

  • Funkciu prostaty a močového traktu - Saw palmetto pomáha k zmierneniu príznakov spojených s benígnou hyperpláziou prostaty (BPH) - ochorením, ktoré spôsobuje zväčšenie prostaty a vedie k zníženiu prietoku moču. Štúdie preukázali, že zlepšuje prietok moču a eliminuje časté nočné močenie. Zároveň blokovaním DHT hormónu prispieva k optimálnej funkcii prostaty a predchádza jej rastu. Bylinky na močové cesty (serenoa plazivá, pŕhľava dvojdomá), vďaka protizápalovým a močopudným vlastnostiam, redukujú riziko vzniku zápalov a prečisťujú močové ústrojenstvo.
  • Potenciu - zinok a serenoa plazivá sú zložky nápomocné pre udržanie ideálnej hormonálnej rovnováhy, ako aj tvorby testosterónu, ktorý vo veľkej miere vplýva na potenciu a plodnosť muža.
  • Libido - Saw palmetto prispieva k regulácii hladiny testosterónu, ktorá ovplyvňuje mnohé aspekty zdravia, vrátane stavby tela, úrovne sexuálneho apetítu, funkcie mozgu, či nálady.
  • Vypadávanie vlasov - serenoa plazivá je nápomocná pri blokovaní aktivity enzýmu, ktorý premieňa testosterón na dihydrotestosterón (DHT), hormón zodpovedný za vypadávanie vlasov. Podľa štúdii taktiež pozitívne pôsobí na rast a hustotu vlasov.

Zloženie

Denné dávkovanie:
Počet kapsúl v balení
1 kapsula
60
Podiel v dávke
%RHP
serenoa plazivá - saw palmetto (Serenoa repens) extrakt z plodu (4:1)
320 mg
*
pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica)
extrakt z koreňa 1 %-ný

250 mg
*
zinok (mliečnan zinočnatý)
10 mg
100%
Pomocné látky: tobolky obsahují hydroxypropylmetylcelulózu a hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka)
*Obsah zložiek vyčíslený na základe receptúry bez chemického rozboru.
Výrobok nie je určený ako liek.

Dávkovanie:

1 kapsula denne po jedle, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Doba nástupu účinku je individuálna a závislá od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Výživový doplnok je určený osobám starším ako 18 rokov, neužívajte, ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak, prípadne iné bližšie nezistené problémy so srdcom.
Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ pri bylinkách a bylinných produktoch nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín - hoci sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, ak nejde o liek registrovaný farmaceutickou firmou. Na produktoch sa nachádza viacjazyčná rozbaľovacia etiketa.

Mato


Hodnotím veľmi pozitívne.


Roman


Rýchle doručenie pri každej objednávky bez akýchkoľvek problémov a ak mám niečo odporučiť je to zerex PROSTANAX naozaj skvelý produkt.


Vladimír


Dlho objednávam a odporúčam každému


Anonym


ZEREX PROSTANAX za mňa top produkt!!!


Kadlost


kvalitný tovar, spoľahlivosť, rýchlosť,


Gustáv


Spokojnosť


Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

guaranty

Doprava zadarmo

Nezabudnite na to, že ak u nás nakúpite v hodnote nad 79 eur, získate dopravu úplne zadarmo.

Výhodná ponuka

všetky produkty