Zerex Klasik PLUS na erekciu

36 kapsúl
| RECENZIE

Zerex Klasik PLUS na erekciu

36 kapsúl

ZEREX Klasik PLUS na potenciu a pevnú erekciu obohatený o L-citrulín obsahuje extra silné zloženie účinných látok, ktoré nakopnú libido, erekciu a zabezpečia maximálny intímny zážitok pre oboch. Priaznivo vplýva nielen na kvalitu erekcie, prekrvenie pohlavných orgánov, ale aj sexuálne zdravie, výkon a vytrvalosť. Pomáha nadobudnúť zdravé sebavedomie a má rýchly nástup účinku. Stačí užiť 60 minút pred pohlavným stykom.

Skladom 1-5 ks 43,89 € s DPH

Spôsoby a odhadované termíny dodania
Slovenská pošta môžete mať zajtra
Kuriér UPS môžete mať zajtra
Balíkobox môžete mať zajtra
Packeta Z-POINT / Z-BOX môžete mať zajtra
Packeta Home - kuriér na adresu môžete mať zajtra
Vyber si balenie
- 1Ks +

SÚVISIACE PRODUKTY

icon

Extra silné zloženie pre maximálny zážitok.

icon

Rýchly nástup účinku.

icon

Pevná a kvalitná erekcia.

icon

Kotvičník zemný a maca na podporu libida, sexuálnej túžby a potencie

icon

L-arginín pre vrcholný výkon a vytrvalosť.

icon

L-citrulín a Ginkgo biloba priaznivo ovplyvňujú prekrvenie svalstva a mäkkých tkanív, čím pomáhajú dosiahnuť ešte pevnejšiu a dlhšie trvajúcu erekciu.

icon

Laboratórne testovaný a schválený výrobok ÚVZ SR.

ZEREX Klasik PLUS pre kvalitnú erekciu a maximálny intímny zážitok

Sprevádza váš sexuálny život strach z nedostatočného výkonu? Máte obavy, že sa vaše posteľné radovánky v okamihu premenia na nočnú moru kvôli slabej erekcii? Nervozita, stres, či veľké psychické vypätie môžu negatívne vplývať nielen na erekciu, ale aj sexuálny apetít. Vyhnite sa zlyhaniu, podajte neprekonateľný výkon a doprajte sebe a svojej polovičke afrodiziakálny zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda. Vychutnajte si spoločné chvíle a úprimnú radosť z intímneho zblíženia na maximum. ZEREX Klasik PLUS nakopne nielen sebavedomie, zabezpečí, aby vaša polovička nenakopala vás. Extra koncentrované afrodiziaká vrátia každému mužovi stratenú sebadôveru a pocit sebavedomého chlapa, ktorý nikdy nesklame.


Zerex Klasik PLUS obsahuje : 

Kotvičník zemný podporuje libido, sexuálnu túžbu a uvoľňovanie oxidu dusnatého, čo pomáha zvýšiť výkon, vytrvalosť a odolnosť voči fyzickej záťaži. Obsahuje steroidný saponín protodioscín, ktorý stimuluje luteinizačný hormón zodpovedný za činnosť pohlavných žliaz a tvorbu mužských pohlavných hormónov. Výsledkom optimálnej hormonálnej činnosti je zdravá mužská potencia a pevná erekcia.

Maca peruánska pomáha udržiavať sexuálnu aktivitu, fyzickú kondíciu a má afrodiziakálne účinky. Ako silný adaptogén pozitívne ovplyvňuje hormonálnu rovnováhu, zvyšuje energiu, vytrvalosť, okysličenie krvi a fyzickú silu. Pomáha zlepšiť produkciu a kvalitu spermií u muža, čím pôsobí proti impotencii.

L-citrulín zvyšuje prietok krvi do mužských pohlavných orgánov, následkom čoho prispieva k zmierneniu príznakov erektilnej dysfunkcie a zlepšuje schopnosť udržať erekciu.

L-arginín pozitívne vplýva na zásobovanie organizmu krvou, pohlavné orgány nevynímajúc, čím prispieva k pevnej erekcii a predchádza erektilnej dysfunkcii. Zlepšuje okysličenie svalstva, vďaka čomu zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť.

Ginkgo Biloba v tradičnej medicíne sa doteraz používa na zvýšenie libida a lepšie prekrvenie pohlavných orgánov. Pomáha totiž zvyšovať hladinu oxidu dusnatého, čo má vplyv na rozšírenie ciev, lepší prietok krvi, okysličenie celého tela a v spojení s L-arginínom, L-citrulínom, kotvičníkom, či macou, sú tak ideálnym prírodnými pomocníkmi na nakopnutie libida a sexuálnych funkcií.

Nadupaná verzia s extra silným zložením

ZEREX Klasik PLUS je doplnok výživy na podporu erekcie, ktorý v porovnaní so ZEREX Klasik obsahuje viac ako trojnásobné množstvo účinných látok pre neprekonateľný efekt. Zároveň je alternatíva produktu PLUS obohatená o aminokyselinu L-citrulín pre dlhšie udržanie pevnej erekcie.

Zerex Klasik PLUS na zlepšenie erekcie

Overené, vysoko koncentrované zloženie výživového doplnku ZEREX Klasik PLUS priaznivo pôsobí na:

  • Libido a sexuálnu túžbu - overené prírodné afrodiziaká maca peruánska a kotvičník zemný sa postarajú, aby sa zo spálne nevytratila vášeň.
  • Erektilnú funkciu a potenciu - starostlivo vyberané prírodné zložky ZEREX Klasik PLUS sú overené životabudiče, ktoré naštartujú mužskú potenciu, a keďže pomáhajú uvoľniť hladkú svalovinu ciev prekrvujúcich pohlavnú sústavu, pozitívne pôsobia aj na kvalitu erekcie.
  • Výkonnosť a vytrvalosť - rovnomernú tvorbu energie, dostatočný výkon a viac radostných chvíľ v posteli zabezpečí maca, ginko a L-arginín.

Produkt má rýchly nástup účinku.
Zerex® je laboratórne testovaný doplnok výživy schválený ÚVZ SR.


Zloženie

Dávkovanie:
Počet kapsúl v balení
3 kapsuly
36
Zloženie v jednej dávke
(3 kapsuly)
%RHP
Kotvičník zemný (extrakt z plodu) obsah 90% saponínov
750 mg
*
L-arginín hydrochlorid
600 mg
*
L-citrulín
150 mg
*
Maca peruánska (Lepidium meyeniiextrakt z koreňa 10:1
150 mg
*
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) extrakt z listov
60 mg
*
Pomocné látky:
celulózová kapsula - HPMC, objemové činidlo - inulín (vláknina), protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín (rastilnného pôvodu)
*Obsah zložiek vyčíslený na základe receptúry bez chemického rozboru.
Výrobok nie je určený ako liek.

Dávkovanie:

3 kapsuly nalačno cca hodinu pred sexuálnym aktom. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

 Maximálna denná dávka 3 kapsuly.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Doba nástupu účinku je individuálna a závislá na veku, zdravotnom a psychickom stave jedinca. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov. Nevhodné kombinovať s liekmi na riedenie krvi.

Skladovanie:

Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste, chráňte pred teplom.Na produktoch sa nachádza viacjazyčná rozbaľovacia etiketa.

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Obe doplnky výživy podporujú pevnú erekciu a libido - rozdiel je najmä v dávkovaní a zložení. Zatiaľ čo pri Zerex Klasik je užívanie maximálne 2 kapsuly denne, Zerex Klasik plus sa užíva naraz v troch kapsulách. Zloženie Zerex Klasik plus je extra silné a vysoko koncentrované - pri niektorých zložkách je až 6 krát silnejšie než pri jednej dávke Zerex Klasik.

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

discreet packaging

Diskrétne balenie

Za anonymitu Vám ručíme vďaka diskrétnemu baleniu, bez označenia logom či značkou.

guaranty

Vaša spokojnosť je prvoradá

V prípade, že produkt nesplní vaše očakávania, garantujeme Vám bezplatnú výmenu za iný produkt v podobnej cenovej hladine. Platí pre Zerex Klasik, Extralong a Klasik Plus.

Výhodná ponuka

všetky produkty