Ako zvýšiť potenciu bez lekárskeho zásahu

Či už ste mladý muž na sexuálnom vrchole, alebo niekto bližšie seniorskému veku, existujú faktory, vďaka ktorým si môžete zvýšiť úroveň a kvalitu vašej potencie.

Prvé, čo vám väčšina ľudí odporúča budú prevažne lieky, ktoré majú pomerne vysokú mieru účinnosti. Nanešťastie sa sem-tam objavia aj vedľajšie nechcené príznaky. Metód, ktoré zvyšujú potenciu a neobsahujú žiadne nechcené vedľajšie príznaky je našťastie stále dosť.

  • Fyzické aktivity - Vyskúšajte komplexný cvičebný program a snažte sa zamerať na cvičenia v oblasti panvy. Medzi najznámejšie patria Kegelove cviky, ktoré zvyšujú pevnosť erekcie.
  • Škrtiace krúžky a hračky pre dospelých - Škrtiaci krúžok sa umiestňuje na spodnú časť penisu a pomáha tým, že udržuje nahromadenú krv v hornej časti. Niektorí odborníci však nedoporučujú používať krúžok dlhšie ako 30 minút.
  • Lieky na potenciu - Doplkov výživy na zvýšenie potencie je veľké množstvo, ale len zopár skutočne nápomocných a účinných. Sme hrdí, že Zerex sa radí medzi najkvalitnejšie produkty pre lepšiu erekciu na trhu.

Diétny a zdravý životný štýl

Alkohol a dobrá potencia sa nemajú veľmi v obľube, no malý večerný drink si dopriať môžete. Horší vzťah existuje medzi pevnou erekciou a fajčením. Ak nechcete užívať lieky (doplnky výživy) na potenciu, cigarety je najlepšie vynechať úplne.

Z dávnych čias a od našich predkov vieme o mnohých mocných afrodiziakách, ktorých účinok nespochybňujú ani vedci. Mnohé potraviny sú považované za užitočné pretože obsahujú mnoho živín, vitamínov a minerálnych látok. Zlepšujú duševné a fyzické zdravie a taktiež prispievajú k posilneniu hladiny mužského pohlavného hormónu. Mať zdravé telo a myseľ vám umožní znovu získať stratený záujem o sex a posilní vašu schopnosť výkonu. V nasledujúcich riadkov vám priblížime 5 najlepších prírodných afrodiziák, vhodných pre zvýšenie mužského sexuálneho zdravia.

  • Mandle - Tento kráľ orechov obsahuje neskutočne veľké množstvo vitamínu B2, bielkoviny, vitamín E a vápnik. Mandle sa preslávili vďaka Arabom a Číňanom, ktorých ich využívali pre zvýšenie svojej sexuálnej potencie.
  • Med - Existuje mnoho druhov tohto sladkého elixíru produkovaného včelami. Od ťažkej gaštanovej chuti a vône po ľahkú levanduľovú príchuť. Med je jedným z najlepších regenerátorov sexuálnej energie.
  • Avokádo - Názov tejto plodiny je odvodený od Aztékov a doslova znamená semenníky. Slovo nevytvorili len vďaka tvaru avokáda, ale aj vďaka účinkom, ktoré má. Obsahuje totiž vysoký obsah bielkovín, vitamínu A, draslíka a neesenciálnych mastných kyselín.
  • Banán - Vyzerá ako mužské prirodzenie a taktiež mu pomáha. Banány často využíva indická alternatívna medicína pre zvýšenie sexuálneho apetítu.
  • Cesnak a cibuľa - Ak vám vadí zápach, budete sa cez to musieť preniesť. Cesnak pomáha regulovať obeh krvi v tele, špeciálne v panvovej časti. Cibuľu zas často využívajú v čínskej a európskej kuchyni pre zlepšenie sexuality.

Menej stresu, viac erekcie

V dnešnom hektickom svete sú úzkosť a nedostatočné sebavedomie jedným z hlavných problémov, ktoré spôsobujú nedostatočnú potenciu. Existuje mnoho spôsobov ako znížiť hladinu úzkosti, vrátane relaxačných techník, masáží, správneho dýchania, jogy a meditácie.

Taktiež pomáha aj psychosociálna terapia. Terapeut s vami môže prebrať konkrétne emocionálne či psychologické problémy a vďaka tomu príde na koreň poruchy. Vďaka nemu sa v posteli budete cítiť istejšie a taktiež vám pomôže vyriešiť akýkoľvek problém vo vzťahu, ktorý sa kedy vyskytol. V poslednom čase má väčšina problémov s potenciou niečo spoločné s psychickým problémom.

Skvelý sexuálny život – skvelý vzťah s partnerkou

Jedným zo základných kameňov, ktorý je potrebné položiť pri stavaní zdravého a úspešného vzťahu je vyhovujúci sexuálny život. Neexistuje partnerka, ktorá by neocenila dlhú výdrž a tvrdosť svojho milého. Ak sa postaráte o skvelú potenciu, postaráte sa tým aj o skvelý vzťah.

Zerex klasik ako doplnok výživy na erekciu

Tento produkt z rady Zerex sa stal najpredávanejším dolpnkom výživy a sme hrdí, že pomohol so zvýšením potencie tisícom mužom na celom Slovensku. Objednajte si ho už dnes a vyskúšajte účinky Zerexu.

ZEREX KLASIK (zloženie: Tribulus Terrestris 150 mg, L-Arginín 50 mg, Maca 50 mg, L-lyzin 50 mg, Teobromín 50 mg, L-Citrulín 50 mg) zvyšuje libido a chuť na sex, s nástupom do 60 minút a účinkuje až do 36 hodín. Je to najpredávanejší výživový doplnok ZEREX na podporu erekcie, ktorý zároveň napomáha pri liečbe problémov s prostatou.