Ako sa dotýkať ženy

Michal Kopecký 28.04.2020

Je podľa teba dotýkanie sa žien prirodzené, alebo to považuješ za úchylné?

Musím ti oznámiť, že ak si odporca dotýkania sa žien, si na kilometre ďaleko od prvého bozku a nieto ešte sexu. Ak sa žien nezačneš dotýkať, nedostaneš sa ďalej.

Pozrime sa na siedmy krok na cestu vedúcej k sexu, prostredníctvom dotykov. V tomto videu ti poradím, ako vybuduješ príťažlivosť medzi tebou a ženou veľmi jednoducho a nenútene pomocou dotykov.

Mnoho mužov si aj dnes ešte stále myslí, že od žien si treba držať odstup a pritom sú dotyky medzi ľuďmi prirodzenou súčasťou. Ak však neskôr zatúžiš pobozkať ženu, budeš stáť pred veľkou priepasťou. Po bozku sa na tebe žena pozrie a odtiahne sa. Nebude chápať prečo si to urobil. Problém je v tom, že bez predošlých dotykov, žene ani nenapadne aby mohlo k niečomu takému dôjsť. Pre ňu je konverzácia bez dotykov, tvojho suchého bľabotania a následného nečakaného bozku dôvod k odmietnutiu.

Je úplne prirodzené, že dvaja zbližujúci sa ľudia majú medzi sebou vybudované spojenie, príťažlivosť a dôveru a vďaka tomu budujú svoj vzťah. Žena a muž sa dotýkajú čoraz viac a dotyky priam vyhľadávajú.

Kým som spoznal svoju ženu, zvykol som využívať u žien iba nenápadné dotyky. Dnes, v čase keď sa už poznáme niekoľko rokov, sa od seba nevieme odtrhnúť. Za deň sa dotkneme aj 15 krát, inak by sme nadobudli pocit, že sa nemáme tak radi.

Dotyk je jedinečná príležitosť ako medzi vami vybudovať sexuálnu príťažlivosť, ktorá priamo smeruje k bozku. Dotyky sú preto už od prvého stretnutia veľmi dôležitou súčasťou vášho budúceho vzťahu. Nečakaj zbytočne dlho a začni sa ženy letmo dotýkať.

Aby si si vedel predstaviť ako také dotyky praktizovať, postupne ti ich podrobne vysvetlím.

Dotyky používaj hneď od začiatku vášho zoznámenia, teda od prvého stretnutia.

Práve v momente zoznamovania sa, nezabudni na dotyky ako chytenie a pobozkanie jej ruky, alebo pri podávaní ruky jej druhou rukou uchop rameno/predlaktie. Môžeš ju chytiť okolo pása, alebo ju pobozkať na líce. Toto všetko patrí medzi prvé dotyky.

Neskôr, v rámci bežnej konverzácie, pokračuj s jednoduchými a letmými dotykmi. Využi miesta ako ramená, kríže, ruky. To sú miesta, kde sa to žene bude páčiť a nebude mať pocit, že si neohrabaný úchylák.

Pri romantickej prechádzke ju nezabudni objať okolo pliec a pri vstupe do podniku/reštaurácie/obchodu prejdi cez vchod tak, že rukou okolo jej krížov ju budeš viesť.

Uvediem ti príklad, kedy môžeš využiť jednoduchý dotyk. Sedíte v reštaurácii a po príchode čašníka sa jej dotkni stehna alebo kolena a povedz jej nech si objedná, lebo ty si ešte vyberáš. To je jasný príklad toho, že v akejkoľvek situácii sa môžeš ženy dotýkať. Dotkni sa jej aj keď povie niečo zábavné a spoločne sa na tom zasmejete. Ber dotyky ako úplne prirodzené, nerozmýšľaj nad nimi, nerieš ich. Sám uvidíš ako sa ti to časom bude dariť. Nerob ich však nasilu, aby neboli príliš strojené. Vzhľadom na to, že práve pozeráš sériu videí smerujúcim k sexu, podelím sa s tebou aj o niekoľko pokročilých, sexuálnych dotykov. Tieto dotyky jej budú veľmi príjemné.

Bližšie k tvojej vytúženej žene ťa môže dostať ak jej jemne odhrnieš pramienok vlasov za ucho, poškrabkáš ju zozadu hlavy, alebo na chrbte. Povolené je aj hladenie stehna popri tom ako konverzujete.

Pozorne sleduj jej reč tela, ktoré ti napovie, či sa jej tvoje dotyky páčia, alebo by si mal ubrať. Ak zaboduješ, bude vyhľadávať tvoju prítomnosť a dotyky ti opätuje. Existujú určité znaky tela, ktorými ti napovie, že sa cíti príjemne a tvoje dotyky chce viac a viac. Krásny úsmev, prenikavý pohľad, nohy a telo otočené k tebe sú jasným signálom.

V závere, by som ti rád pripomenul, aby si sa žien dotýkal tak často ako to ide a hlavne pravidelne. Rozhodne to nenechaj iba pri dotykoch, ako postupovať ďalej sa dozvieš v nasledujúcom videu na tému ako ju namotať.

Ak sa ti moje video páčilo a pomohlo ti, zdieľaj ho so svojimi priateľmi. Nikdy nevieš, možno im tieto rady prídu vhod.

Tak a ty už asi vieš, čo ťa čaká a neminie. Nezabúdaj, že za ženami sa netreba naháňať. Stačí ak sa ich naučíš priťahovať úplne prirodzene a budeš pre ne silným magnetom.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.