Tvoja hodnota

Michal Kopecký 28.04.2020

Mám pre teba výbornú správu. Byť rozprávkovo bohatý, mať perfektnú postavu a vyzerať ako model z obálky prestížneho časopisu, nie je to čo musíš mať aby si priťahoval ženy.

Znie to šialene, ale z vlastnej skúsenosti viem, že ani o jednu z vymenovaných vecí sa v skutočnosti ženy nezaujímajú. Dobrí muži dokážu priťahovať ženy úplne inak. Ako?

V dnešnom videu sa spolu pozrieme na to, ako muži môžu vedieť priťahovať správne ženy a následne si ich dlhodobo udržať.

Pri naozaj krásnych ženách, mužom výri hlavou ako ich k sebe pritiahnuť. Myslia si, že sa im to podarí iba keď budú mať tučné bankové konto, nadupané auto, alebo postavu športovca a tak to vzdajú hneď na začiatku.

Súhlasím, že tieto veci môžu byť výhodou, no pravdou však je, že väčšine žien záleží na niečom úplne inom.

Sám vám môžem byť dokonalým príkladom. V čase, keď som sa stretával s nádhernými ženami mi na účte svietila nula, bol som priemerne vyzerajúci muž, nemal som ani dokonalé auto ani vilu, začínal som podnikať. Keď sa to podarilo mne, určite to dokážeš aj ty sám.

Prezradím ti, že ženy primárne nepriťahuje tvoje auto, alebo výplatná páska. Je to psychologický jav, ktorý v žene vyvoláva pocit istoty, že sa o ňu dokážeš postarať.

Princípom zbalenia ženy je tvoja hodnota, na ktorú ona podvedome reaguje. Teda príťažlivosť je tiež hodnota.

Mohli by sme povedať, že hodnota je naše celkové skóre. Okrem spomínaných vecí ako auto, bankový účet a tvoj výzor, patrí do tvojho skóre aj zmysel pre humor, sebavedomie, prezentácia, charizma, tvoje hobby atď... Je toho neskutočne veľa, čo ženy upúta.

Koniec koncov je to celé o tom, aká si osobnosť ale aj o tom ako sa prezentuješ. Preto je pre teba dobrou správou, že hodnota sa dá vybudovať. Nie je to vlastnosť s ktorou by sme sa narodili.

Hodnota, ktorú nadobudneš, je kombináciu mnohých faktorov. Ak sa stane, že chceš ženu viac ako ona teba, budeš mať pre ňu, žiaľ nízku hodnotu. No keď získaš vyššiu hodnotu, budeš pre ňu viac žiadaný.

Takže ak je tvoja hodnota vyššia, ako jej celková hodnota, príťažlivosť medzi vami je zaručená. No pokiaľ je tvoja hodnota nižšia, ako jej hodnota, vzíde z toho jedine kamarátstvo.

V princípe môžeš zvýšiť svoju hodnotu dvoma spôsobmi. Buď budeš pracovať na svojej osobnosti, živote, hobby, kariére, vzdelávaní (na tom čo bude zvyšovať tvoju hodnotu) alebo môžeš zvýšiť svoju hodnotu tým, že znížiš jej hodnotu. To však určite nedoporučujem. Pretože ako správny muž nezhodíš ženu len aby si zvýšil svoju hodnotu.

Ja sám som zástancom toho, aby si postupne ale dlhodobo na sebe pracoval a vybudoval si svoju hodnotu, na základe ktorej získaš stále lepšie a lepšie ženy.

Vyzývam ťa, vyjadri svoj názor na hodnotu, aký máš na to pohľad? Máš s tým nejaké skúsenosti?

Ak sa ti moje video páčilo, nezabudni ho zdieľať, aby sa dostalo aj medzi tvojich priateľov.

V nasledujúcom videu ti pomôžem zbaviť sa strachu zo žien.

Nezabúdaj, že za ženami sa netreba naháňať. Stačí ak sa ich naučíš priťahovať úplne prirodzene a budeš pre ne silným magnetom.

Ak chceš získať ďalšie cenné rady, ako priťahovať ženy, navštív web akozbalit.sk a užívaj si množstvo hodnotného obsahu.