Zerex Železo chelát + Vitamín C

50 + 10 tabliet
| RECENZIE

Zerex Železo chelát + Vitamín C

50 + 10 tabliet

Vhodný ako doplnok pri problémoch s chudokrvnosťou. Pozitívne pôsobí pri budovaní obranyschopnosti organizmu, celkovej energie a vitality. Železo je dôležitý stopový prvok na podporu tvorby červených krviniek a hemoglobínu, nevyhnutný na prenos kyslíka do celého tela. Vitamín C ako súčasť doplnku pomáha k vyššej vstrebateľnosti železa do organizmu a prispieva k správnej funkcii imunitného systému, zníženiu únavy a vyčerpania. Vhodný pre vegánov.

Skladom 1-5 ks 9,35 € s DPH

Spôsoby a odhadované termíny dodania
Slovenská pošta môžete mať zajtra
Kuriér UPS môžete mať zajtra
Balíkobox môžete mať zajtra
Packeta Z-POINT / Z-BOX môžete mať zajtra
Packeta Home - kuriér na adresu môžete mať zajtra
- 1Ks +

SÚVISIACE PRODUKTY

icon

Ideálna voľba pre vegetariánov a vegánov

icon

Prevencia pred vznikom anémie

icon

Na lepšie okysličenie organizmu

icon

Podpora imunitného systému

icon

Na zníženie pocitu únavy a dostatočnú tvorbu energie

icon

Železo v jedinečnej forme „bisglycinát železnatý“ – s lepšou biologickou dostupnosťou.

Železo chelát s vitamínom C 60 tabliet

Viac energie, zdravie ako zo železa a nový kyslík do života pre celú rodinu
Máte pocit, že vám každým dňom ubúda energia, pociťujete slabosť, ste podráždený, alebo máte problém so sústredením? Nedokážete si plnohodnotne užívať príjemné chvíle s tými, na ktorých záleží? Vyčerpanie a únava však nemusí byť len dôsledok dnešnej uponáhľanej doby. Výskyt anémie je podceňovaným faktorom, ktorý môže vo veľkej miere ovplyvniť fungovanie celého organizmu. Jedným z najčastejších príznakov chudokrvnosti je pritom pocit veľkej únavy. Príčinou je nedostatok železa, ktoré človek potrebuje na tvorbu hemoglobínu a okysličenie celého tela. Železo v chelátovej forme a vitamín C pomôžu nadobudnúť stratenú energiu, elán a vrátia do života kyslík. Užívajte si viac času s blízkymi a zdravie ako zo železa.

Zerex Železo chelát + Vitamín C

Železo v chelátovej forme obohatené o vitamín C priaznivo pôsobí na:

  • Chudokrvnosť - telo potrebuje železo na tvorbu hemoglobínu, ktorý je súčasťou červených krviniek a umožňuje im prenášať kyslík cez cievy do celého tela. Nízke hladiny hemoglobínu majú za následok absenciu kyslíka v tkanivách a svaloch, dôsledkom čoho nedokážu efektívne pracovať. Tento stav sa nazýva anémia. Doplnky s obsahom železa sú jednou z možností ako zvrátiť jeho nedostatok, najmä ak zmena stravy nie je postačujúca. Vitamín C, ktorý napomáha vstrebávaniu železa, je rovnako ideálnym doplnkom pre ľudí náchylných na chudokrvnosť.
  • Únavu - nedostatok hemoglobínu, ruka v ruke s nízkou hladinou železa, má za následok nižšie okysličenie tkanív a svalstva, s čím súvisí aj úbytok energie. Aby sa do organizmu dostalo viac krvi bohatej na kyslík, musí srdce viac pracovať, čo môže byť pre telo vyčerpávajúce.
  • Obranyschopnosť organizmu - vitamín C je dôležitý pre správne fungovanie imunitného systému, zvyšuje tvorbu bielych krviniek, ktoré pomáhajú chrániť telo pred infekciou. Dostatočný príjem železa má pozitívny vplyv na reguláciu imunitného systému, ale aj fyzický výkon a zdatnosť.
  • Celkovú vitalitu - nedostatočné okysličenie celého tela v dôsledku absencie železa so sebou prináša mnohé zdravotné problémy, ktoré vplývajú na celkovú kvalitu života. Medzi spomínané ťažkosti patria napríklad dýchavičnosť, búšenie srdca, suché poškodené vlasy a pokožka, lámavé nechty, častejší výskyt infekcií, či popraskané kútiky úst. Preto ak máte niektoré z vyššie uvedených príznakov, odporúčame navštíviť lekára, pre včasné odhalenie nízkej hladiny hemoglobínu v krvi.

Zloženie

Denné dávkovanie:
Počet tabliet v balení
2 tablety
60
Zloženie v dennej dávke
(2 tablety)
%RHP
Vitamín C (kyselina L-askorbová)
250 mg
312%
Železo (bisglycinát železnatý)
20 mg
142,5%
Pomocné látky: Tablety obsahujú plnivo mikrokryštalickú celulózu, protihrudkujúcu látku stearát horečnatý.
*Obsah zložiek vyčíslený na základe receptúry bez chemického rozboru.
Výrobok nie je určený ako liek.

Dávkovanie

2 tablety denne podľa ptoreby. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Skladovanie

Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí.

Upozornenie

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Dbajte na zdravý životný štýl.Na produktoch sa nachádza viacjazyčná rozbaľovacia etiketa.

K tomuto produktu zatiaľ neboli pridané recenzie.

Povedzte Váš názor na

Meno Recenzia Hodnotenie

Chcete vedieť viac o tomto produkte?


Máte záujem o spoluprácu, poprípade máte otázky ?
Neváhajte nás kontaktovať.

guaranty

Doprava zadarmo

Nezabudnite na to, že ak u nás nakúpite v hodnote nad 79 eur, získate dopravu úplne zadarmo.

Výhodná ponuka

všetky produkty