Magazín

Poctivo pripravované články o tom najdôležitejšom, čo potrebuje každý vedieť o svojom zdraví.

Vyberte si z menu tému, ktorá Vás práve teraz najviac zaujíma.

Súťaž

Súťaž o 1x Vitamín D 2000 IU

Autor článku: redakcia Zerex.sk 14.09.2021 00:00

Súťaž o 1x Vitamín D 2000 IU

Od 14. septembra do 21. septembra 2021 sa môžete zapojiť do súťaže o 1x Zerex Vitamín D 2000 IU na podporu imunity a zdravia kostí, zubov aj svalov.

 

Máme tu jeseň. Dni sa pomaly skracujú, slnečných lúčov ubúda, a s nimi klesá aj tvorba vitamínu D v našom tele.

Pýtate sa prečo je déčko také dôležité?

Pretože zabezpečuje zdravie zubov a kostí, posilňuje imunitný systém, pomáha zlepšiť stav pokožky a dokonca aj pôsobí proti únave. 

Všetko o tomto dôležitom antioxidante sa dozviete vo videu s názvom Vitamín D - slnečný vitamín , ktoré nájdete spolu s ďalšími zaujímavými videami na našom YouTube kanály Počúvajte svoje telo.

V našich zemepisných šírkach nám pre dostatočný príjem déčka nestačí len kombinácia slnečného žiarenia a potravín s jeho obsahom. 

Preto je potrebné vitamín D pravidelne dopĺňať výživovými doplnkami obsahujúcimi formu vitamínu D3 - cholekalciferol.

Okrem toho že je BIO, Vitamín D od Zerexu celkovo obsahuje 60 vegánskych kapsúl, takže vám pohodlne vydrží až dva mesiace. A teraz ho navyše môžete získať úplne zadarmo. Stačí sa len zapojiť do súťaže.

Ako sa zapojíte do súťaže?

Stačí, ak v termíne od 14. 9. 2021 do 21. 9. 2021 navštívite náš Instagramový profil zerex.official, dáte nám follow, like na súťažný príspevok a zároveň pod ním označíte dvoch kamarátov. Týmto budete automaticky zaradení do súťaže.

 

Predtým si prečítajte pravidlá súťaže, ktoré nájdete tu!

22. septembra 2021 vyžrebujeme troch výhercov na Instagrame zerex.official.


Pre ďalšie zaujímavé produkty, náučné články a výhodné ponuky navštívte www.zerex.sk.zdravie imunita ako zlepšiť imunitu vitamín d vitamíny na imunitu
Magazín arrow
Magazín arrow